Nová značka přichází do Farming Simulátoru 22

Nová značka přichází do Farming Simulátoru 22
Nová značka přichází do Farming Simulátoru 22
Nová značka přichází do Farming Simulátoru 22
Nová značka přichází do Farming Simulátoru 22

Japonský výrobce techniky Kubota už za chvíli na vašich polích

Do hry Farming Simulator přijde nová značka, která se těší velké poptávce: Vydavatel a vývojář GIANTS Software oznamuje Kubota Pack pro Farming Simulator 22, který představí mezinárodní korporaci Kubota, jež byla založena v japonské Ósace před 130 lety a dočkala se celosvětového úspěchu. Součástí balíčku je jedenáct nových vozidel a nástrojů od této přední značky v oboru.

Představujeme Kubota M8 – farmářovu „kancelář s výhledem“

Součástí balíčku je Kubota M8, dosud největší traktor od značky Kubota. Díky prostornému interiéru kabiny a kompletním výhledem na pole tento traktor slibuje virtuálním farmářům nejlepší místo v jejich farmářské „kanceláři“.

Součástí jsou i traktory M5, M6 a M7 a také kompaktní nakladače a praktická vozidla pro zvládání každodenních farmářských úkolů, jako je nakládání a převážení zboží pomocí moderních, univerzálních a výkonných nástrojů.

Díky dvěma schopných praktickým vozidlům, mezi která patří rychlý Sidekick a univerzální a odolní RTV-X1140, mohou hráči rychle rozvážet produkty nebo vyrazit do terénu na průzkum – dokonce i se společníky na sedadlech spolujezdců. Do šatníku rovněž přibydou nové kostýmy. Hráči si mohou obléknout značkové oblečení Kubota, aby dali najevo svou věrnost této značce.

Kubota Pack vyjde 28. června pro Farming Simulator 22 na PS4, PS5, Xbox One a Xbox series X. Na PC vyjde dokonce v krabicovém vydání! Neváhejte a předobjednejte toto rozšíření už nyní. Díky profesionálním českým titulkům je tato hra opravdu pro každého. Kubota pack vyžaduje ke hraní i plnou hru Farming Simulator 22.