Objevte originální příběh hry RoboCop: Rogue City

Objevte originální příběh hry RoboCop: Rogue City
Objevte originální příběh hry RoboCop: Rogue City
Objevte originální příběh hry RoboCop: Rogue City
Objevte originální příběh hry RoboCop: Rogue City

Zachraňte obyvatele Starého Detroitu.

Jen několik dní před vydáním hry přinášejí společnosti Nacon a Teyon hráčům možnost podívat se na originální příběh, který se odehrává ve hře RoboCop: Rogue City, adaptované podle série MGM.

Scénář rozvíjí zajímavou novou zápletku zahrnující spoustu odkazů, které potěší zaryté fanoušky. Ani milovníci akčních her z pohledu první osoby se nebudou cítit ochuzeni. Na své si přijdou v druhém videu, nedávno mělo premiéru na Xbox Showcase, které ukazuje výbušnou hratelnost této novinky.

Starý Detroit postihla série zločinů a veřejný pořádek je ohrožen novým nepřítelem, kterého policie dosud neznala. Mezi únosy, zločiny všeho druhu a obchodováním s atomovkou se město ponořilo do chaosu. Hrajete za RoboCopa, ikonického policistu, který je zčásti člověk, zčásti stroj a je připraven nastolit pořádek. Budete pečlivě monitorováni megakorporací Omni Consumer Products (OCP), která sleduje vaše činy a analyzuje, jak si vedete v nejnebezpečnějších misích – aby se ujistila, že neděláte chyby, nebo snad aby vás lépe ovládala? Stejně jako zřejmě poddajnější armáda robotů, kterou OCP hodlá nahradit detroitské policejní oddělení...

Převezměte kontrolu nad ikonickým kybernetickým policistou, abyste se postavili do čela boje proti novému zločineckému vládci, který pustoší Starý Detroit. Proveďte vyšetřování a odhalte tajemství, které se skrývá za pochybným projektem „Afterlife“: budete se muset spolehnout na svou věrnou zbraň Auto 9, speciální schopnosti, sílu kyborga a detektivní dovednosti, abyste obnovili pořádek a ochránili občany Starého Detroitu v originálním příběhu, jenž se odehrává mezi filmy RoboCop 2 a 3. Projděte křížem krážem ikonické lokality a setkejte se se známými tvářemi ze světa RoboCopa. Do služby se dokonce vrací Peter Weller z původního obsazení, který našemu kyberpolicistovi propůjčil svůj hlas.

RoboCop: Rogue City vychází 2. listopadu pro PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Předobjednejte si hru a získejte Vanguard Pack.