OddBallers a Risen vychází již tento týden!

OddBallers a Risen vychází již tento týden!
OddBallers a Risen vychází již tento týden!
OddBallers a Risen vychází již tento týden!
OddBallers a Risen vychází již tento týden!

OddBallers

Rozpumpujte každou oslavu s party hrou OddBallers

OddBallers je bláznivá párty hra, ve které vyzvete své přátele a rodinu na souboj v zábavných zápasech inspirovaných vybíjenou a pomocí brutálně neférové taktiky si z nich vystřelíte.

V mnoha různých arénách a jedinečných minihrách musíte využít vše, co vám přijde pod ruku, abyste se v každém bláznivém kole umístili na vrcholu. Uskakujte, blokujte a berte všechno, co můžete svým rádoby nepřátelům hodit do obličeje. A rozdrťte soupeře pomocí elektrických plotů, výbušných nádrží či odpalovačů tenisáků.

Každá aréna má vlastní pravidla a obsahuje různé frenetické minihry, kde se může stát úplně cokoliv! Od hry na posledního přeživšího přes týmové bitvy po útěk o život v kostýmu kohouta anebo mlácení soupeřů čerstvými rybami. To vše zažijete na venkovské farmě, ve městě, na pobřeží i na ostrovním ráji. Každé prostředí zahrnuje víc než 20 různých arén a jedinečných miniher, díky kterým si užijete ještě větší zábavu.

Ať už online, nebo lokálně, otestujete své schopnosti (a přátelství). Hrajte až s šesti hráči ve svém obýváku, anebo zápaste online a soupeřte proti dalším soutěžícím z celého světa. Do toho si nezapomeňte upravit svou postavu od hlavy k patě díky stovkám bláznivých obleků, účesů a dalších, abyste byli v aréně nejkrásnější. Můžete si dokonce vybrat oblíbený taneček, kterým budete provokovat padlé soupeře, a přizpůsobit si každou minihru podle svého vkusu.

OddBallers od Ubisoftu vyjde 26. ledna 2023 na Nintendo Switch.

Risen

Návrat velkého RPG poběží na konzolích plynule, v plné kvalitě a bez načítacích obrazovek

Risen láká na drsný, atmosférický a tajuplný sopečný ostrov Faranga, jenž potřebuje nového hrdinu. V tomhle světě má každý čin svůj následek. Ovládněte meč, naučte se umění boje s holí, nebo se staňte silným mágem. Proklestěte si cestu zemí plnou záhadných zemětřesení, obávaných příšer a nepředstavitelných pokladů.

Prozkoumejte tajemný sopečný ostrov Faranga a silné otřesy, které jsou pro jeho obyvatele špatné znamení. Prastaré chrámy povstaly ze země a přivedly s sebou bizarní stvůry, které terorizují okolní oblast. Mezi lidmi se šíří strach a panika. Jste dost odvážní, abyste se postavili nebezpečí? Ocitnete se uprostřed rebelie, tyranie a mystických rituálů. Je na vás, abyste se rozhodli, kterým směrem se zhoupne kyvadlo osudu.

Vlastnosti hry Risen:

  • Port kultovního RPG s kompletním ovládáním na ovladači a přepracovaným rozhraním
  • Akční RPG v otevřeném světě, kde má každý čin svůj následek
  • Ostrov je rozdělený mezi 4 frakce, takže se můžete rozhodnout, ke které straně se přidáte
  • Na výběr máte přes 20 kouzel, která sesíláte pomocí svitků či run
  • Kompletní podpora plynulého pohybu po světě – bez načítacích obrazovek
  • S každou úrovní se vaše postava naučí nové a vylepší staré schopnosti
  • Bezpočet vedlejších úkolů a tvorů, které můžete objevit
  • Přes 60 hodin podmanivé hratelnosti v otevřeném světě

Risen od THQ Nordic vyjde na PlayStation®4 a Nintendo Switch 24. ledna 2023.