Odhalena sběratelská edice na Gothic Remake

Odhalena sběratelská edice na Gothic Remake
Odhalena sběratelská edice na Gothic Remake
Odhalena sběratelská edice na Gothic Remake
Odhalena sběratelská edice na Gothic Remake

Spáči, spáči, řekni, kdo má v zemi zdejší, kolektorku nejkrásnější.

Je čas uspat Spáče jednou provždy … a pověsit si ho na zeď. Pohleďte na tuto novou Gothic sběratelskou edici s pečlivě promyšleným obsahem vzdávajícím hold odkazu této oblíbené hry. Vlastnoručně vyrobeno rukama královských mágů je toto výjimečné balení nutností pro všechny fanoušky, dlouhodobé i nové. V srdci sběratelské edice leží maska Spáče vytvořena pro váš hráčský kutloch, aby všichni návštěvníci hned věděli, jakým démonům jste čelili.

Kromě této masky obsahuje sběratelská edice i kožený náramek, v kůži zašitý zápisník, originální herní soundtrack a samozřejmě hru samotnou na vaší oblíbené platformě.

O Remaku Gotiku

Do království Myrtana vtrhly nesmiřitelné hordy orků.

Král Rhobar II, jenž potřebuje velké množství magické rudy kvůli výrobě silných zbraní, provozuje doly v Khorinisu se všemi dostupnými vězni.

Aby jim panovník zabránil v útěku, požádal své nejlepší mágy, aby vytvořili magickou bariéru. Ale něco se zvrtne. Magie se vymkne kontrole a vzpoura promění doly v divoké území, jež nyní ovládají ti nejvíce násilní vězni.

Král je nucen vyjednávat s novými majiteli, zatímco napětí mezi různými frakcemi v dolech stoupá. Nikdo však nečeká, že příchod neznámého vězně změní úplně všechno.

  • Vraťte se do Kolonie, plnohodnotného remaku populární a převratné hry Gothic z roku 2001. Objevte znovu svět hornické kolonie, její tajemství a výzvy.
  • Hrajte jako Bezejmenný hrdina – Řiďte osud vězně odsouzeného na doživotí, který musí přežít ve světě plném divokých zvířat, tvorů a odsouzenců s nebezpečnou pověstí.
  • Věrný a kompletní remake původní hry Gothic 1.
  • Modernizovaný soubojový systém, který přenáší základní premisy původního soubojového systému do moderní doby.

Gothic Remake Collectors Edition