Odpověď na smysl života, vesmíru a tak vůbec je...

Odpověď na smysl života, vesmíru a tak vůbec je...
Odpověď na smysl života, vesmíru a tak vůbec je...
Odpověď na smysl života, vesmíru a tak vůbec je...
Odpověď na smysl života, vesmíru a tak vůbec je...

Zapomeňte na závodní šílenství v novém režimu TT Isle of Man: Ride on the Edge 3

Prozkoumejte nádherné prostředí ostrova Man.

Pro fanoušky nejepičtějšího, nejnebezpečnějšího a nejvelkolepějšího závodu na světě má hra TT Isle of Man: Ride on the Edge 3 velké překvapení. Vůbec poprvé můžete při hraní na chvíli zapomenout na závodní šílenství a prozkoumat nádherné prostředí ostrova Man rychlostí přes 300 km/h v otevřením světě režimu Open Roads.

Propojené a otevřené okruhy zahrnují slavné tratě St John’s a Clypse, vnitrozemí ostrova a horu Snaefell. Dohromady jde o více než 200 kilometrů silnic. V novém videu se seznámíte s ostrovem Man a jeho nebezpečnými a legendárními úseky.

Průzkum mapy se vyplatí, obsahuje mnoho zájmových bodů, které jsou zdrojem spousty informací o historii ostrova a jeho ikonické soutěži. Dobrodružní a zvídaví hráči si mohou všechny nasbírané informace přečíst v menu pod záložkou Journal.

Hra nabízí veškerý oficiální obsah posledního závodu TT (jezdce, motorky, týmy, tratě) pro jedinečný a realistický zážitek. Ponoříte se přímo doprostřed závodu, jako byste tam byli osobně. Ucítíte veškeré nadšení a napětí, které k závodu patří.

Ať už soutěžíte ve třídě Supersport nebo Superbike, můžete jezdit na 32 různých okruzích a po více než 200 km cest. Jednoduše si zvolte jednoho z 38 dostupných závodníků: 21 v kategorii Superbike a 17 v kategorii Supersport. Vše propojuje jednoduché a intuitivní ovládání s nejpokročilejší a ultra realistickou fyzikou, která nabízí dokonale autentický zážitek a kvalitní simulaci. Spousta profesionálních jezdců hru dokonce používá k tréninku a zapamatování tratí.

TT Isle Of Man: Ride on the Edge 3 vyšlo dnes na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S a Nintendo Switch.