Ohlášen Farming Simulátor 23 na Nintendo Switch poprvé s českými titulky!

Ohlášen Farming Simulátor 23 na Nintendo Switch poprvé s českými titulky!
Ohlášen Farming Simulátor 23 na Nintendo Switch poprvé s českými titulky!
Ohlášen Farming Simulátor 23 na Nintendo Switch poprvé s českými titulky!
Ohlášen Farming Simulátor 23 na Nintendo Switch poprvé s českými titulky!

Nové plodiny a zvířata, které obohatí zemědělské impérium

Vydavatel a vývojář GIANTS Software oznamuje verzi Farming Simulator 23, která vyjde 23. května na Nintendo Switch™ a mobilní zařízení. Díky spoustě nových funkcí v otevřeném světě GIANTS Software rozšíří rodinnou hru Farming Simulator 23 o všechno, co potřebuje k tomu, aby se stal vůdčí hrou v žánru simulátorů, kterou lze hrát kdekoliv.

Autentické stroje a cenné zboží

Farming Simulator 23 je nástupce celosvětově úspěšné hry Farming Simulator 20, která vyšla v roce 2019. Hráči si vyberou vlastní metodu farmaření, ať už jde o zemědělství, chovatelství, či lesnictví. Různé druhy strojů jim pomohou se všemi aktivitami na farmě i mimo ni: Hra obsahuje přes 100 autentických vozidel a nástrojů od slavných světových značek jako Case IH, CLAAS, DEUTZ-FAHR, Fent, John Deere, KRONE, Massey Fergusson, New Holland, Valtra a spousty dalších.

Nové herní mechanismy umožňují vznik různých produkčních řetězců, díky kterým hráči budou moci vyrábět mouku z vlastní sklizené pšenice a prodávat chléb – anebo nábytek ze dřeva či dokonce oblečení z ovčí vlny! Obdělávání polí rozšiřují další nové aktivity, jako je orba a plení.

Plodiny a zvířata na dvou zábavných mapách

Není farmy bez zvířat: Farming Simulator 23 kromě krav, koní, prasat a ovcí nově přidává i slepice. Ať už budete chovat dobytek a sbírat vajíčka, anebo si vyjedete na koni, všechna tato roztomilá zvířata obohacují farmářský život.

Mezi 14 plodinami, které můžete sklízet, patří nově i hrozny, olivy a čirok. Hráči také mohou vyrazit na procházku a hledat sběratelské předměty, anebo si prostě užívat grafické změny krajiny podle ročních období: V Amberstone a Neubrunnu, dvou jedinečných mapách inspirovaných prostředím USA a Evropy, toho můžete objevit hodně.

Milník pro mobilní farmaření

„Ať už v kurníku, na poli, nebo při přepravě zboží, různé možnosti ve Farming Simulator 23 zajišťují velkou rozmanitost a neomezenou zábavu,“ komentuje Boris Stefan, šéf vydavatelství v GIANTS Software. „Máme radost, že můžeme fanouškům představit další díl série; Farming Simulator 23 se má stát působivým milníkem pro mobilní platformy v našem firemním portfoliu.“

Hráče v jejich farmářské kariéře podporuje vylepšený režim výuky, počítačový pomocník a nová funkce automatického nakládání klád a palet. V květnu přijde ta chvíle, kdy budete moct farmařit, kdekoliv budete chtít, a pěstovat ušlechtilou zábavu!

Farming Simulator 23 vyjde 23. května 2023. Předobjednávky Farming Simulator 23: Nintendo Switch Edition jsou dostupné u vybraných prodejců a v Nintendo eShop. Mobilní verze pro zařízení iPhone, iPad a Android™ budou dostupné v App Store a Google Play. Více informací najdete na oficiálních stránkách Farming Simulator a v mediální zóně GIANTS Software.