Ohlášeno datum vydání pro Evil West

Ohlášeno datum vydání pro Evil West
Ohlášeno datum vydání pro Evil West
Ohlášeno datum vydání pro Evil West
Ohlášeno datum vydání pro Evil West

Evil West vyjde 20. září! Připravte se na výbušný zážitek z Divokého západu v novém traileru

Akční temné fantasy z pohledu třetí osoby Evil West od Focus Entertainment a Flying Wild Hog právě obdrželo dlouho očekávané datum vydání. Na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One a PC vyjde 20. září! Připravte se na divoký lov upírů díky výbušnému traileru s oznámením data vydání a exkluzivním novým screenshotům.

Zlo nikdy nespí... ale krvácí

Naskočte do brutálního frenetického masakru na upíry zamořeném Divokém západu, zatímco vám trailer představí pistolníka Jesseho Rentiera, který se vydal na misi vyhubit nadpřirozený teror. Je to špičkový agent v tajné organizaci svého otce, která loví příšery, a jeho boj rovněž představuje osobní válku proti děsivým vůdcovským postavám upířího světa. Ujměte se Jesseho role poslední hranice mezi lidstvem a upíří hrozbou, staňte se superhrdinou Divokého západu a zachraňte Spojené státy!

Podívejte se na výbušnou akční hratelnost z pohledu třetí osoby s nesmírně silným arzenálem zbraní a pušek. Zapojte se do stylového brutálního boje, kdy rozpoutáte peklo pomocí svých střelných zbraních, blesky nabité pěstnice a vybavení.

Evil West vyjde 20. září s českými titulky na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S a Xbox One u všech prodejců videoher a online na PC. Řekněte to dál!