On The Road - Truck Simulator je k dispozici pro PS4!

On The Road - Truck Simulator je k dispozici pro PS4!
On The Road - Truck Simulator je k dispozici pro PS4!
On The Road - Truck Simulator je k dispozici pro PS4!
On The Road - Truck Simulator je k dispozici pro PS4!

Nakládání, vykládání, plánování cest, posouvání, tankování a především řízení, řízení a řízení – tohle všechno a mnoho dalšího nyní můžete dělat s ovladačem v ruce z pohodlí své domácí pohovky, protože hra On The Road – Truck Simulator od Aerosoft a toxtronyx na PlayStation 4 je již v prodeji.

Jelikož se jedná o první propracovaný simulátor na konzole, obsahuje hra poměrně hodně funkcí: hráči řídí originální repliky modelů tahačů od společností MAN (TGX) a Skania (R-series) v různých konfiguracích na silniční síti dlouhé téměř 7000 km s dálnicemi i okresními silnicemi po celém Německu. Během toho plní celou řadu přepravních zakázek se zbožím všeho druhu, projíždějí dobře známými křižovatkami a objevují 16 velkých německých měst se všemi dopravními záludnostmi a charakteristickými památkami.

Na začátku hráči začínají jako vedoucí vlastní malé přepravní společnosti, která se postupně může rozvinout ve vzkvétající podnik. Na to budou potřebovat nejen dobré řidičské schopnosti, ale také organizační dovednosti. S rostoucím počtem objednávek bude zapotřebí více vozidel, další personál i efektivní plánování cest a samozřejmě se musí dodržovat předepsané chvíle odpočinku.

On The Road - Truck Simulator je třetí hrou, kterou Aerosoft vydává na konzole. Hra předtím vyšla na PC a od vydání se neustále vylepšovala.

„Nashromážděné tři roky těžkého vývoje jsme vložili do této konzolové verze On The Road - Truck Simulator. Výsledkem je skvělý herní simulátor trucků, který ještě nikdy nebyl dostupný na PlayStation ani Xbox v tomto rozsahu a v této kvalitě,“ říká Winfried Diekmann, ředitel studia Aerosoft, a dodává: „Jsme pevně přesvědčeni, že si On The Road – Truck Simulator mezi konzolovými hráči najde své publikum. Velice se těšíme na zpětnou vazbu od našich fanoušků.“

Vlastnosti hry On The Road - Truck Simulator

  • Přibližně 6000 km dálnic a 600 km okresních silnic v měřítku 1:10
  • Detailně replikovaná dálniční křížení a trojúhelníky
  • 16 měst s jedinečnou konstrukcí silnic
  • Licencovaná vozidla: MAN TGX (2016) a Scania R series (2013) jako tažná jednotka 4x2, box 4x2 a box 6x2
  • Různé přívěsy
  • Sólová auta
  • Ekonomický systém s vlastní agendou
  • Komplexní plánování cest s kombinovanou zátěží a přestávkami na odpočinek
  • Opuštění vozidel je možné a nezbytné

On The Road - Truck Simulator pro PS4 je nyní v prodeji, objednat si ho můžete u všech dobrých prodejců.