Oslavte s námi vydání Hot Wheels Unleashed 2

Oslavte s námi vydání Hot Wheels Unleashed 2
Oslavte s námi vydání Hot Wheels Unleashed 2
Oslavte s námi vydání Hot Wheels Unleashed 2
Oslavte s námi vydání Hot Wheels Unleashed 2

Ještě zábavnější arkádové závody!

Společnosti Milestone a Mattel vydávají Wheels Unleashed™ 2 - Turbocharged. Díky zcela novým herním mechanikám, které umožní prozkoumávat různé terény, novým typům vozidel s jedinečnými výhodami a široké škále herních režimů pro jednoho i více hráčů, bude cesta hráčů do světa Hot Wheels®, kde se snoubí rychlost, dovednosti a kreativita, napínavější než kdykoli předtím.

„Hot Wheels je jednou z nejikoničtějších značek na světě a již po generace přináší fanouškům jedinečné zážitky,“ řekl Mike DeLaet, globální ředitel digitálních her ve společnosti Mattel. „Jsme nadšeni, že franšíza Hot Wheels se každým rokem rozrůstá a rozšiřuje, a nemůžeme se dočkat, až fanoušci začnou nové závodní dobrodružství v Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged.“

„Jsme nadšeni, že můžeme oznámit vydání hry Hot Wheels Unleashed 2 - Turbocharged. První díl se rychle stal nejúspěšnější hrou v naší historii a tímto novým dílem jsme chtěli ještě více posunout hranice zábavy a kreativity ve světě arkádových závodů,“ řekla Luisa Bixio, generální ředitelka společnosti Milestone. „Vytvořit pokračování je samozřejmě ještě větší výzva; laťka je vysoko a my jsme tvrdě pracovali na tom, abychom umocnili adrenalin revolučním vylepšením hratelnosti o nové akce, vytvořením nových prostředí a terénů a také novými herními režimy a vozidly. Věříme, že fanoušci všech věkových kategorií budou nadšeni zážitkem, který jsme vytvořili, a nemůžeme se dočkat jejich reakcí.“

VÍC AUTÍČEK PRO VAŠE POTĚŠENÍ

Ze všeho nejdřív si udělejte místo na virtuální poličce, protože získáte přístup k více než 130 vozidlům a ještě více variantám! Ano, nejen Hot Wheels™ Originals, ale také Hot Wheels™ Monster Trucks a vozidla ze zábavního světa. Nyní můžete jezdit i na motorkách a v terénních vozidlech, přičemž každý kus má jedinečný závodní styl a dokáže zdolat trať tím nejstrategičtějším způsobem!

Zcela nový systém určí kategorii vozidla, které lze vylepšit pomocí vyhraněného stromu schopností, jenž bude mít přímý dopad na jeho výkon. Sledujte, jak se vaše auto stane nezastavitelným!

NOVÁ MÍSTA, KTERÝM MŮŽETE ŘÍKAT DOMOV

Ať už je to dvorek domu na předměstí, anebo minigolfové hřiště ve vesnici na Divokém západě, vaše tratě budou obklopeny velmi úchvatným prostředím! Objevte 5 zcela nových lokací, odhalte jejich tajemství a budete se cítit jako doma jak tam, tak na stupínku vítězů. Nové terény jsou dalším fantastickým přírůstkem, díky kterému budou vaše závody ještě napínavější a náročnější. Tráva, písek a další budou mít přímý vliv na ovládání vozidla – myslete na to při výběru. Strategie nyní hraje ještě větší roli!

PŘEDVEĎTE SVÉ POHYBY

Než soupeře ohromíte úžasným vítězstvím, vyrazte jim dech šílenými novými pohyby! Kromě driftu a zrychlení nyní můžete předvést boční sprint a jednoduchý či dvojitý skok. Používejte je moudře a ve správnou chvíli, abyste mohli narážet do soupeřů a vytlačit je ztratě... anebo se jen vyhýbat překážkám!

A díky novým skokánkům můžete přeskočit provoz a také najít nové tajné zkratky!

PŘESNĚ JAK TO MÁTE RÁDI

Jste odvážlivec, který promění každý závod v ryzí adrenalin? Anebo jste možná typ, který rád prověřuje hranice svých schopností? Říkali jste „fanoušek obrovských srážek“? Inu, HOT WHEELS UNLEASHED 2 - Turbocharged™ přináší tohle všechno a spoustu dalšího – různé herní režimy pro cokoliv, co si představujete pod pojmem „zábava“, a to online i offline.

POPUSŤTE UZDU SVÉ KREATIVITY!

Ty nejúspěšnější editory jsou zpět! Vytvořte si trať svých snů díky výkonnému editoru tratí, anebo používejte ty nejlepší výtvory od komunity!

A nádherné tratě si samozřejmě žádají úžasná auta. Nový a vylepšený editor karoserií je přesně to, co potřebujete: díky novým nástrojům, jako je editor nálepek, si můžete navrhnout a uložit vzory a tvary a vytvořit své vlastní mistrovské dílo. To nejlepší určitě vznikne na základě vaší fantazie!

JE TO ZCELA NOVÝ PŘÍBĚH

Doslova. Nový režim kampaně obsahuje zcela nové a originální příběhové dobrodružství! Město je v obležení a před stvůrami ho můžete zachránit jedině vy. Jak? Snadno – když vyhrajete napínavé závody a zdoláte všechny výzvy! OK, vlastně to tak snadné nebude... ale bude to určitě úžasné! Takže se připravte, že budete nejen vítěz, ale také hrdina!

Obsah Hot Wheels Unleashed 2 Day One Edition:

  • Plná hra
  • DLC Rust and Fast Pack: obsahuje dvě vozidla, Mod Rod a FusionBusta™
  • DLC Unstoppables Pack: obsahuje dvě vozidla, F1 Racer a Sand Burner™

Hot Wheels Unleashed™ 2 - Turbocharged vychází na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch™ a digitálně na PC.