Paranoia PS4

Paranoia PS4
Paranoia PS4
Paranoia PS4
Paranoia PS4
Paranoia PS4
Paranoia PS4
Paranoia PS4
Paranoia PS4
Kód0005912
EAN3499550375398
Popis

 

Paranoia je CRPG, které se odehrává v posledním idylickém útočišti lidstva jménem Alpha Complex, které ovládá Přátelský počítač. Všichni obyvatelé si užívají život plný radosti, bezstarostnosti a čistoty. Pochybovat o dobrých úmyslech Přátelského počítače je velezrada. Mít přístup k informacím nad rámec bezpečnostní prověrky je velezrada. Odmítnout vypít denní dávku Prima pohodového pití je velezrada. Velezrada se trestá exemplární popravou.

Mějte se na pozoru a nikomu nevěřte! Zrádci jsou všude, snaží se zničit Počítač, samotný Alpha Complex i náš drahocenný způsob života. Najděte je a nahlaste nebo je zlikvidujte jako proradnou špínu. Mějte svůj laser připravený!

Vedete tým řešitelů problémů s ČERVENOU bezpečnostní prověrkou. Vaším úkolem je hledat problémy – a zastřelit je. Přátelský počítač sleduje každý váš krok, upozorní vás na každou známku velezrady a nepochybně vás odmění za rychlou hrdinskou akci při obraně Alpha Complexu – nebo vás potrestá za vlastizrádné činy, a to dost možná tak, že z vás udělá kryt reaktoru.


Retro-futuristický svět plný technologií stejně tak úchvatných jako smrtících

Založte a veďte tým čtyř řešitelů problémů, kteří pracují pro Přátelský počítač

• Vyberte si specializaci z 9 dostupných schopností

Jedinečný rozvoj postavy pomocí klonování (i smrt je pokrok!)

Systém taktických soubojů s aktivním pozastavením inspirovaný klasickými hrami CRPG

Originální nepřátelé včetně poruchových robotů, agresivních výdejníků nápojů a defektních klonů

sortimentComgad/Nacon