Podívejte se na nová videa z Farming Simulator 19 Alpine Expansion

Podívejte se na nová videa z Farming Simulator 19 Alpine Expansion

Značka Farming Simulator 19 od GIANTS Software a Focus Home Interactive, které se prodalo už několik milionů kusů, oslavuje další chystané rozšíření: Alpine Farming. Toto rozšíření přináší novou mapu, nové značky a nová vozidla, které uvidíte na dnešních, zcela nových obrázcích. Připravte se na vydání 12. listopadu a nalaďte se na farmaření v horách nejnovějším trailerem.

Rozšíření Alpine Farming přináší přes 30 nových vozidel a součástí farmářského vybavení, věrně reprodukovaných ve spolupráci se známými značkami orientovanými na farmaření v horském prostředí.

Naučte se používat stroje jako Aebi CC 66, úplně první motorovou sekačku v sérii Farming Simulator. Vyzkoušejte si hrabač SIP FAVORIT 254 s jedinečnou obracečkou sena anebo používejte nástroje od rakouské značky Pöttinger s celou řadou vybavení. Využijte multifunkčního vozidla LINDNER UNITRAC 122 LDRIVE, které můžete snadno zkombinovat s STÖCKL MISTRAL 3400 SR pro rozzhazování hnoje, s nádrží na hnůj AGRAR ADF 3200 nebo s nakladačem LÜÖND SWISS-ELITE S31.

Podívejte se na tři nové traktory, které rozšíří garáž s více než 450 stroji ve hře Farming Simulator 19. Poprvé v historii značky můžete řídit plně elektrický Rigitrac SKE 50 a zjistit, jak (možná) ožil, ve speciálním halloweenském videu.

Rozšíření Alpine Farming Expansion pro Farming Simulator 19 vyjde 12. listopadu na PC za DMOC 16 €. Hra bude obsahovat české titulky.

Nemáte základní hru Farming Simulator, a přesto se chcete stát zdatným farmářem. Nyní je ta nejlepší chvíle pořídit si ultimátní verzi Farming Simulator 19, Farming Simulator 19 Premium Edition, která obsahuje všechna DLC a rozšíření. 3. sezóna Farming Simulator League byla právě oznámena! Připravte se na soutěž a možnost vyhrát úžasné ceny!

Prémiová edice hry Farming Simulator 19 vyjde 12. listopadu 2020 na PC za DMOC 35 € a na PS4 a Xbox One za DMOC 49 €. Verze pro PC a PS4 bude obsahovat české titulky.