Pojďte za školu s Jensenem Acklesem

Pojďte za školu s Jensenem Acklesem
Pojďte za školu s Jensenem Acklesem
Pojďte za školu s Jensenem Acklesem
Pojďte za školu s Jensenem Acklesem

Atomic Heart

Vydání hry Atomic Heart, velmi očekávaného akčního RPG zasazeného do šílené utopie fiktivního SSSR v roce 1955, je konečně na dohled!

Focus Entertainment a Mundfish oslavují finální fázi odpočtu novým videem, ve kterém vystupuje hvězda seriálů Banda a Lovci duchů Jensen Ackles. Do vydání hry 21. února na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One a PC zbývá pouhý týden, ale ještě není pozdě na to si ji předobjednat. Připravte se na hru s Jensenem Acklesem a užijte si tu nejatomovější premiéru 2023!

Pořádnému úderu se nic nevyrovná – když do něj vložíte své atomové srdce!

Taková výbušná premiéra se nestává každý den. Naštěstí vás dnešní video s Jensenem Acklesem připraví na přežití robotické apokalypsy díky intenzivnímu kurzu smrtonosně efektivní likvidace robotů. Spoiler: ve světě technologické noční můry vás žádný kouzelný trik nezachrání. Existuje jen jediný způsob: atomový. Takže si nabijte úder augmentovaný umělou inteligencí a připravte se na absolutně nemagické frenetické pletichy a nekouzelné, nervy drásající souboje.

Budete objevovat zvrácenou utopii alternativního Sovětského svazu v roce 1955, rozvíjet svůj herní styl a rozšiřovat špičkový arzenál během velkolepého a nemilosrdného boje proti zabijáckým robotům, ohavným mutantům a krvežíznivým strojům, které se toulají po území zařízení 3826.

Atomic Heart vychází příští úterý 21.2. 2023 v krabicové verzi na PS4, PS5 a Xbox. Předobjednejte nyní a získejte fantastické předobjednávkové dárky! Níže naleznete digitální předobjednávkový bonus a v příloze fyzický bonus v podobě litografií a plakátu.