Port Royale 4 Extended Edition PS5

Port Royale 4 Extended Edition PS5
Port Royale 4 Extended Edition PS5
Port Royale 4 Extended Edition PS5
Port Royale 4 Extended Edition PS5
Port Royale 4 Extended Edition PS5
Port Royale 4 Extended Edition PS5
Port Royale 4 Extended Edition PS5
Kód0007091
EAN4020628679897
Datum vydání10.9.2021
Popis

Vyplujte na moře a přidejte se ke koloniálním mocnostem Španělska, Anglie, Francie a Nizozemska v boji o vládu nad Karibikem v 17. století. Ve hře „Port Royale 4“ budete ovládat kolonii jako mladý a ctižádostivý guvernér, který se touží naučit spravovat a rozvíjet svou malou osadu v rušné obchodní město.

Rozvíjejte výrobní řetězce, které propojují několik ostrovů, a vytvářejte komplexní obchodní stezky po celém Karibiku, jež dokážou uspokojit čím dál větší potřeby zdejších měst. Pomocí detailní mapy moří se vyhněte bouřným oblastem, útesům či mělčině. Plňte úkoly pro svého místokrále a získávejte slávu, abyste si mohli odemknout městské budovy, lodě a další. Dobývejte města soupeřících národů nebo lovte jejich flotily s korzárským patentem a dávejte si dobrý pozor na piráty a další privatýry.

Poprvé v této sérii budou námořní bitvy tahové, přičemž najednou může bojovat až 8 lidí a kapitáni mohou provádět manévry, které dokážou zvrátit průběh i těch nejzoufalejších situací ve slavné vítězství.

Verze hry pro novou generaci zahrnují vylepšenou grafiku a výkon, funkci ukládání hry napříč generacemi a vylepšené nasvícení a simulaci počasí. Port Royale 4 Extended Edition obsahuje hlavní hru, kód pro DLC Buccaneers a Enhanced Edition a oboustranný plakát s mapou.

Hlavní funkce hry:

  • Vylepšená grafika a výkon, vylepšené nasvícení a simulace počasí na PlayStation 5 a Xbox Series X.
  • Vyberte si ze čtyř koloniálních mocností: Anglie, Francie, Španělsko a Nizozemsko, z nichž každá poskytuje jiné výhody a jedinečný styl hry.
  • Vydejte se na čtyři rozsáhlé kampaně pro jednoho hráče, které sledují cestu každého národa za nadvládou.
  • Ustanovte vůdce své výpravy ze čtyř různých tříd postav: objevitel, kupec, bukanýr a pirát – každá poskytuje vlastní výhody a nevýhody.
  • Zaveďte a udržujte obchod se 60 karibskými městy v obrovském 3D herním světě. Držte se dál od útesů, mělčin a bouřných regionů a optimalizujte své obchodní stezky.
  • Vyberte si z 50 budov včetně 25 výrobních míst a vyrábějte zboží jako rum či luxusní předměty. Stavte městské budovy s účinkem na sousedství, optimalizujte výrobu a starejte se o celkovou spokojenost svých občanů.
  • 18 historicky autentických druhů lodí z konce 16. a 17. století.
  • Zapojte se do taktických tahových námořních bitev se silnými kapitány.
  • Když v rámci svého národa získáte větší pověst, budete si moct odemknout různé licence, stavební povolení, nové budovy a lodě.

SortimentPlayman/Koch Media
PlatformaPS5
Žánrstrategie
Jazykanglický
Související produkty