Prožijte babí léto ve společnosti her za parádní cenu!

Prožijte babí léto ve společnosti her za parádní cenu!
Prožijte babí léto ve společnosti her za parádní cenu!
Prožijte babí léto ve společnosti her za parádní cenu!
Prožijte babí léto ve společnosti her za parádní cenu!

Sleva na Dying Light 2, Far Cry 6, Immortals Fenyx Rising a jiné hry.

Prožijte babí léto ve společnosti her a doplňte si knihovničku o hry, které jsou nyní ve slevě. Na PlayStationu 5 se postavíte zombiím a přeživším ve Městě, jedné z posledních velkých lidských osad, a jako poutník změníte osud jeho obyvatel v Dying Light 2: Stay Human s českými titulky.

Pokud máte raději střílečky, tak si přijdete na své ve Far Cry 6 pro PS5, PS4 i Xbox, včetně GOLD edice se Season Passem odemykajícím veškerý dodatečný obsah, aby byl boj za vysvobození karibské země Yara se vším všudy. Nebo byste raději druhou světovou válku ve stylu Call of Duty: Vanguard pro PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X/S?

Adrenalin najdete v úžasné škále aktivit, jako je jízda na kole, lyžích a snowboardu, ve hře Riders Republic pro PlayStation 5 a Xbox, zatímco plošinovka SpongeBob SquarePants Cosmic Shake se sedmi různými světy udělá radost velkým i malým na PS4 a Xboxu One.

Nezapomenutelné dobrodružství a humor nabízí mytologická akční adventura Immortals Fenyx Rising, kde hrajete jako Fenyx, nový okřídlený polobůh na výpravě za záchranou řeckých bohů a jejich domova před temnou kletbou. Bojujte proti bájným příšerám, ovládněte legendární síly bohů a porazte v epickém souboji Týfóna, nejnebezpečnějšího titána v řecké mytologii. Hra obsahuje české titulky a sleva se vztahuje na PS5 a Xbox verze.

Pokud jste ještě jako pirát nevládli Karibiku, tak to napravte jako drzý mladý kapitán Edward Kenway v Assassin's Creed 4: Black Flag s českými titulky pro PS4.

Slevy jsou platné do 8. října 2023, tak neváhejte a kontaktujte své nejbližší herní dealery. Samy se ty hry hrát nebudou! 😉

Doporučená cena her, které najdete u všech dobrých prodejců:

  • Dying Light 2: Stay Human pro PS5 za 822,50 Kč (35,00 €)
  • Far Cry 6 pro PS5, PS4 a Xbox od 235 Kč (10,00 €)
  • Riders Republic pro PS5 a Xbox od 352,50 Kč (15,00 €)
  • Immortals Fenyx Rising pro PS5 a Xbox od 235 Kč (10,00 €)
  • SpongeBob SquarePants Cosmic Shake pro PS4 a Xbox One za 587,50 Kč (25,00 €)
  • Assassin's Creed 4: Black Flag pro PS4 za 352,50 Kč (15,00 €)
  • Call of Duty: Vanguard na PS4, Xbox One a PS5 od 822,50 Kč (35,00 €)