Prožijte nezapomenutelné příběhy ve hrách od Plaionu, nyní za akční cenu!

Prožijte nezapomenutelné příběhy ve hrách od Plaionu, nyní za akční cenu!
Prožijte nezapomenutelné příběhy ve hrách od Plaionu, nyní za akční cenu!
Prožijte nezapomenutelné příběhy ve hrách od Plaionu, nyní za akční cenu!
Prožijte nezapomenutelné příběhy ve hrách od Plaionu, nyní za akční cenu!

Sleva na Saints Row, Goat Simulator 3 a jiné hry

Prožijte nezapomenutelné příběhy ve hrách od společnosti Plaion, které jsou v současné době ve slevě. Zavítat můžete do fiktivního městečka Santo Ileso v srdci amerického jihozápadu a ve světě plného zločinu, kde nemilosrdné frakce bojují o moc, se pokusit rozjet vlastní zločinecký podnik, dostat se na vrchol a proslavit se na vlastní pěst v Saints Row s českými titulky!

Naučit se říkat béé a stát se Pilgorem v Goat Simulatoru 3 a zažít další akozalypsy. Lízat, trhat a ničit budete všechno a všechny ve zcela novém otevřeném světě, klidně i se svými podobně trklými přáteli.

Prozkoumat ostrov plný kosmické hrůzy v hororovém akčním dobrodružstvím The Chant pro jednoho hráče z pohledu třetí osoby. Připravte se, protože poklidný víkend se brzy změní v hrůzný zážitek poté, co skupinový chorál otevře Gloom, psychedelickou dimenzi teroru, která se krmí negativní energií. Interagujte se staronovou skupinou postav, rozpleťte složitou historii ostrova a buďte svědky děsivých odhalení o vesmíru. Pouze vy můžete bojovat proti těm stvůrám, domluvit se s přeživšími, odhalit odkaz kultu ze 70. let a zvrátit rituál.

Stát se krutopřísným antihrdinou svých snů s kytarou v Gungrave: G.O.R.E a likvidovat tuny nepřátel v brutálním baletu kulek a užít si příběh o pomstě, lásce a věrnosti. To vše vás čeká v nádherné akční střílečce z pohledu třetí osoby, která kombinuje to nejlepší, co může východní a západní herní design nabídnout.

Vypravit se na náročné sci-fi dobrodružství ve střílečce Scars Above, která kombinuje uspokojivý pocit z překonávání protivenství se strhujícím spletitým příběhem, zasazeným do záhadného mimozemského světa, který můžete prozkoumat. Pustit se do psychologického hororu DARQ, který sleduje příběh mladého chlapce jménem Lloyd, který se ocitá ve snové realitě. Zatímco cestuje tímto lucidním snem, začíná si bolestivě uvědomovat, že pokoušet se utéct je marné, ale zároveň se do tohoto světa plíží noční můry. Jako hráč povedete Lloyda světem, kde tradiční fyzikální zákony neplatí. Budete se muset učit a přizpůsobit se okolnímu prostředí, kde existuje jediná konstanta – a sice že vás sledují.

Nebo ujmout role ambiciózního kuchaře ve hře Yum Yum Cookstar, kterou vás bude provázet šéfkuchařka Yum Yum. Naučte se kuchařské techniky a zábavné recepty a zúčastněte se kulinářské soutěže – dokážete svými lahodnými pamlsky ohromit porotu? Míchejte, smažte, krájejte, pečte a ovládněte přes 70 receptů v energetické nové kulinářské soutěži, kterou pořádá šéfkuchařka Yum Yum.

Slevy jsou platné do 1. října 2023, tak neváhejte a kontaktujte své nejbližší herní dealery. Samy se ty hry hrát nebudou! 😉

Doporučená cena her, které najdete u všech dobrých prodejců:

  • Goat Simulator 3 pro PC, PS5 a Xbox Series za 470 Kč (20,00 €)
  • Saints Row pro PS4, PS5 a Xbox za 705 Kč (30,00 €)
  • Saints Row Notorious Edition pro PS4 a PS5 za 940 Kč (40,00 €)
  • The Chant Limited Edition pro PC, PS5 a Xbox Series za 470 Kč (20,00 €)
  • Gungrave: G.O.R.E pro PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series za 470 Kč (20,00 €)
  • Scars Above pro PS5 a Xbox Series za 470 Kč (20,00 €)
  • DARQ Ultimate Edition pro PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series za 470 Kč (20,00 €)
  • Yum Yum Cookstar pro PS4 a Xbox One za 470 Kč (20,00 €)
  • Yum Yum Cookstar pro Nintendo Switch za 587,50 Kč (25,00 €)