Railway Empire SWITCH

Railway Empire SWITCH
Railway Empire SWITCH
Railway Empire SWITCH
Railway Empire SWITCH
Railway Empire SWITCH
Railway Empire SWITCH
Railway Empire SWITCH
Railway Empire SWITCH
Railway Empire SWITCH
Railway Empire SWITCH
Railway Empire SWITCH
Railway Empire SWITCH
Kód0006392
Záruka24 měsíců
EAN4260458361979
Popis

Spojené státy, 1830: „Nový svět“ je na vzestupu. Průmysl vzkvétá a probíhá závod o to, kdo založí největší a nejsilnější železniční říši v Severní Americe. Je čas přechytračit konkurenty a dovést svou firmu do 20. století!

Ve hře Railway Empire budete vytvářet sofistikovanou a dalekosáhlou železniční síť, kupovat přes 40 různých modelů vlaků vyvedených v mimořádných detailech a obchodovat s nádražími, továrnami a turistickými atrakcemi, aby vaše železnice měla náskok před konkurencí. Rovněž budete muset najít a řídit pracovní sílu, pokud budete chtít zajistit efektivní dopravní službu, zatímco budete rozvíjet přes 300 technologií od mechanických vylepšení přes samotné vlaky až po infrastrukturu a pokročilé vybavení na pracovišti, zatímco budete postupovat pěti érami technologických inovací.

Na vrchol ale nevede jednoduchá cesta – konkurence nikdy nespí, a abyste udrželi byznys na trati, budete muset přežít boj až proti třem konkurenčním magnátům. Abyste se dostali na špici, budete se možná muset uchýlit i drsné taktice a sabotovat soupeře pomocí nájezdů a průmyslové špionáže.

Díky hře Railway Empire – Nintendo Switch Edition můžete rozšiřovat a spravovat svou železniční síť i na cestách. Získáte rovněž přístup k DLC Mexico, The Great Lakes a Crossing the Andes, která vám odemknou nové scénáře na regionálních mapách, dodatečné soundtracky, lokomotivy a také zcela nový noční a sněžný režim.

Vlastnosti:

  • Využijte ekonomických příležitostí ve Spojených státech v rámci rozsáhlé kampaně, propracujte se postupně od pobřeží k pobřeží přes tento velký kontinent.
  • Doveďte svou železniční říši k úspěchu tím, že založíte komplexní síť a optimalizujete přepravu cestujících i osob.
  • Plňte mistrovské výzvy a úkoly v celé řadě scénářů nebo si vytvořte dokonalou železniční síť v režimu konstrukce bez finančních tlaků.
  • Během hry můžete získat přes 40 historicky věrných lokomotiv a více než 30 různých vagonů. Ty musíte využít tím nejlepším způsobem, abyste využili jejich silných i slabých stránek.
  • Investujte do více než 300 nových technologií během pěti různých období a maximalizujte potenciál své železniční sítě.
  • Soupeřte až se třemi konkurenčními firmami, které můžete sabotovat pomocí banditů a špehů.
  • Obsahuje dodatečný obsah: Mexico, The Great Lakes a Crossing the Andes.

SortimentPlayman/Koch Media
PlatformaSWITCH
Žánrstrategie
Jazykanglický
Související produkty