RAYMAN LEGENDS PS4

RAYMAN LEGENDS PS4
RAYMAN LEGENDS PS4
RAYMAN LEGENDS PS4
RAYMAN LEGENDS PS4
RAYMAN LEGENDS PS4
Kód300102436
Záruka24 měsíců
EAN3307216076001
Popis

Michal Ancel, slavný tvůrce Raymana, Beyond Good & Evil a Raving Rabbids přináší novou zábavnou plošinovku.

             Když Rayman, Globox, a Teensies procházejí začarovaným lesem, objeví tajuplný stan spolu s okouzlujícími kresbami. Při bližším průzkumu si všimnou, že každý obraz zobrazuje nějaký příběh z mystického světa. Když se soustředí více na obraz na kterém je zobrazena středověká krajina, jsou náhle vcucnuti do obrazu a ocitají se na začátku nového dobrodružství. Musí běžet, skákat a bojovat aby se dostali přes každý tajuplný svět a objevili tajemství kreseb.

Herní vlastnosti:

  • 3D boss souboje

Bossové mají velkou výhodu proti Raymanově skupině hrdinů - další rozměr. Draci a jiné epické nestvůry mohou útočit ze všech úhlů, takže budete muset být velmi šikovní, abyste je porazili!

  • Nové výzvy

Spojení s přáteli při průchodu různými úkoly otestuje vaše schopnosti. Podívejte se jak si vedete v mezinárodním žebříčku.

  • Rayman Rocks!

Skoč do rytmu bubnu, uhoď do basové struny, načasování a rytmus jsou klíčové vlastnosti ke zvládnutí těchto map. Zvládněs to?

  • Pokročilý UbiArt Engine

UbiArt Engine rozšířila své schopnosti a zapojila nové 3D herní prvky, nové osvětlení, desing a renderovací systém, který posunul grafiku Raymana na další příčku.

  • Tým oceněných grafiků je zpět

 legendární tým umělců, designerů a skladatelů opět spolupracují, aby vytvořili nový svět, nové postavy nový soundtrack.

SortimentPlayman/Ubisoft
PlatformaPS4
Žánrakční adventura
Jazykanglický
Související produkty