RAYMAN LEGENDS XBOX ONE

RAYMAN LEGENDS XBOX ONE
RAYMAN LEGENDS XBOX ONE
RAYMAN LEGENDS XBOX ONE
RAYMAN LEGENDS XBOX ONE
RAYMAN LEGENDS XBOX ONE
Kód300064447
Záruka24 měsíců
EAN3307215774687
Popis

Michal Ancel, slavný tvůrce Raymana, Beyond Good & Evil a Raving Rabbids přináší novou zábavnou plošinovku.

             Když Rayman, Globox, a Teensies procházejí začarovaným lesem, objeví tajuplný stan spolu s okouzlujícími kresbami. Při bližším průzkumu si všimnou, že každý obraz zobrazuje nějaký příběh z mystického světa. Když se soustředí více na obraz na kterém je zobrazena středověká krajina, jsou náhle vcucnuti do obrazu a ocitají se na začátku nového dobrodružství. Musí běžet, skákat a bojovat aby se dostali přes každý tajuplný svět a objevili tajemství kreseb.

Herní vlastnosti:

  • 3D boss souboje

Bossové mají velkou výhodu proti Raymanově skupině hrdinů - další rozměr. Draci a jiné epické nestvůry mohou útočit ze všech úhlů, takže budete muset být velmi šikovní, abyste je porazili!

  • Nové výzvy

Spojení s přáteli při průchodu různými úkoly otestuje vaše schopnosti. Podívejte se jak si vedete v mezinárodním žebříčku.

  • Rayman Rocks!

Skoč do rytmu bubnu, uhoď do basové struny, načasování a rytmus jsou klíčové vlastnosti ke zvládnutí těchto map. Zvládněs to?

  • Pokročilý UbiArt Engine

UbiArt Engine rozšířila své schopnosti a zapojila nové 3D herní prvky, nové osvětlení, desing a renderovací systém, který posunul grafiku Raymana na další příčku.

  • Tým oceněných grafiků je zpět

 legendární tým umělců, designerů a skladatelů opět spolupracují, aby vytvořili nový svět, nové postavy nový soundtrack.

SortimentPlayman/Ubisoft
PlatformaXBOX ONE
Žánrakční adventura
Jazykanglický
Související produkty