Remnant: From the Ashes oznámeno na Nintendo Switch

Remnant: From the Ashes oznámeno na Nintendo Switch
Remnant: From the Ashes oznámeno na Nintendo Switch
Remnant: From the Ashes oznámeno na Nintendo Switch
Remnant: From the Ashes oznámeno na Nintendo Switch

Remnant: From the Ashes

Zlo nikdy nespí! Teď ani na Nintendu Switch.

Jako jeden z posledních přeživších lidí se musíte sami nebo po boku až dvou dalších hráčů vydat vstříc hordám smrtících nepřátel a epických bossů, abyste se pokusili vybojovat pevnou půdu pod nohama, obnovit a získat zpátky vše, co bylo ztraceno.

Pozůstatek lidstva.

Svět uvrhlo do chaosu prastaré zlo z jiné dimenze. Lidstvo se horko těžko snaží přežít, ale má technologii, která umožňuje otevírat portály do dalších světů a alternativních realit. Lidé musí projít těmito portály, aby rozluštili záhadu toho, odkud zlo přišlo, získali suroviny, aby vůbec přežili, a bojovali proti nepříteli, aby získali výhodu a mohli znovu vybudovat společnost...

Čekají vás nekonečné fantaskní světy.

Prozkoumejte dynamicky generované světy, které se mění s každým průchodem hrou, vytvářejí nové mapy, střety s nepřítelem, příležitosti pro úkoly a události ve světě. Každý ze čtyř jedinečných herních světů je plný obludných obyvatel a prostředí, které vás pokaždé postaví před nové výzvy. Přizpůsobte se a zkoumejte… jinak vás čeká smrt.

Sbírejte. Vylepšujte. Specializujte se.

Porážejte drsné nepřátele a epické bossy v nehostinném prostředí a získávejte zkušenosti, cennou kořist a materiály pro vylepšení, díky kterým si můžete sestavit arzenál šílených zbraní, zbrojí a modifikací, který vám umožní řešit každý střet desítkami různých způsobů.

Síla v počtu.

Vtrhnout do jiných světů a zlikvidovat příčinu zla je nebezpečné a přežití vám nikdo nezaručí. Spojte se až se dvěma dalšími hráči a zvyšte své šance na přežití. Týmová práce je nezbytná, pokud chcete překonat ty nejdrsnější herní výzvy… a získat ty nejlepší odměny.

Remnant: From the Ashes je post-apokalyptická akční střílečka z pohledu třetí osoby, která vyjde 21. března 2023 na Nintendo Switch. Hra je dostupná také pro PC, PlayStation®4, PlayStation®5, Xbox One a Xbox Series X/S.