Saints Row vyjde 25. února 2022

Saints Row vyjde 25. února 2022
Saints Row vyjde 25. února 2022
Saints Row vyjde 25. února 2022
Saints Row vyjde 25. února 2022

SAINTS ROW: POJĎTE S NÁMI NA VÝLET DO BOHATÉHO, ŽIVOUCÍHO MĚSTA SANTO ILESO

Vítá vás Santo Ileso, živoucí fiktivní město v srdci amerického jihozápadu. Ve světě plném zločinu, kde nemilosrdné frakce bojují o moc, se skupinka mladých přátel snaží rozjet vlastní zločinecký podnik, dostat se na vrchol a proslavit se na vlastní pěst. Jakožto budoucí Šéf založíte Svaté a vyrazíte do boje proti Los Panteros, Idolům a Marshallům, zatímco budete budovat své impérium na ulicích Santa Ilesa a soupeřit o kontrolu nad městem. Saints Row je vlastně příběh o start-upové firmě – akorát že náplní práce Svatých je zločin.

Ponořte se do epických přestřelek a rychlých automobilových honiček a prožijte bláznivé okamžiky, které můžete zažít pouze v Saints Row, na pozadí originálního příběhu, který sleduje pozoruhodný vzestup Svatých k moci. Užijte si svobodu a zahrajte si celou kampaň s kamarádem díky plynulé a nevázané kooperativní hře, kde můžete posouvat hranice možností svého gangu a vytvořit si společně vlastní herní zážitky.

První ukázku strhujících herních okamžiků a vzrušujícího nového světa Saints Row nabízí zveřejněný trailer, v němž vystupuje i americká herečka Bryce Charles, která ve hře dabuje hlavní postavu Šéfové. Trailer dále představuje soupeřící gangy, svěží tón a nové postavy, a ke slovu se v něm dostanou i vývojáři, kteří za vznikem hry stojí.

Hráči se můžou začít těšit na Saints Row i tak, že si nyní předobjednají Notorious Edition*, která obsahuje povinnou výbavu pro hráče, díky které si upraví zážitek s hrou Saints Row podle svého už od okamžiku vydání.

Obsah Notorious Edition:

Kompletní hra Saints Row; Idols Anarchy Pack, který obsahuje digitalizovanou DJovu helmu Idolů, hezkou, leč brutální Třpytivou pálku Idolů a neonem podsvícenou závodní motorku; Saints Criminal Customs pack, což je digitální balíček pro předobjednávky fyzického produktu a obsahuje vlastní kabriolet Svatých a vlastní odolnou vestu Svatých; balík The Los Panteros American Muscle Bundle – se skinem těžké zbraně Los Panteros 'El Lanzador' a vlastní motorkou „Fury“; Expansion Pass, který prodlouží hratelnost o tři dodatečné epizody a o hru Saints Row: The Third Remastered.

Saints Row vyjde 25. února 2022 na Xbox One a Xbox Series X|S, univerzální herní a zábavní systémy od Microsoftu, na počítačové zábavní systémy PlayStation® 4 a PlayStation® 5 a na Epic Games Store pro PC. U všech platforem bude možné zapnout české titulky.

* Notorious Edition vyjde v omezeném množství a pouze ve fyzické verzi.

Více informací o Saints Row najdete na webových stránkách SaintsRow.com. Sledujte nás na Twitteru a Instagramu pomocí @SaintsRow a na Facebook na stránce Facebook.com/SaintsRow.