Sniper Ghost Warrior Contracts 2 Elite Edition je na pultech obchodů

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 Elite Edition je na pultech obchodů
Sniper Ghost Warrior Contracts 2 Elite Edition je na pultech obchodů
Sniper Ghost Warrior Contracts 2 Elite Edition je na pultech obchodů
Sniper Ghost Warrior Contracts 2 Elite Edition je na pultech obchodů

SNIPER GHOST WARRIOR CONTRACTS 2 PŘICHÁZÍ NA PS5 A JEHO DOSUD NEJPODMANIVĚJŠÍ VERZE ZCELA VYUŽÍVÁ VÝHOD NOVÉ GENERACE

Nejnovější díl komerčně úspěšné odstřelovačské značky z pohledu první osoby plně využívá vlastností nové generace PlayStation 5 včetně rozlišení 4k, adaptivních spouští, haptické zpětné vazby a dalších…

Po úspěšném vydání na PS4, Xbox Series X/S, Xbox One a PC nyní Sniper Ghost Warrior Contracts 2 (SGWC2) zavádí hráče na PlayStation 5 hluboko za nepřátelské linie v té dosud nejpodmanivější verzi vysoce náročné moderní válečné střílečky. Při příležitosti vydání společnost CI Games uveřejnila tento výbušný trailer: 

Elite Edition“ na PS5 nabízí působivé rozlišení 4K a také aktualizovanou grafiku a textury, které dále vylepšují již tak nejlépe vypadající díl série. Díky adaptivním spouštím DualSense působí každá zbraň jedinečně a poskytuje větší kontrolu nad všemi důležitými odstřelovačskými zásahy na extrémní vzdálenost 1000+ metrů, zatímco haptická zpětná vazba se stará o to, aby hráči pocítili každý výstřel jako nikdy dřív. A pokud jde o předčasná úmrtí, bleskové rychlé načítání SSD zaručí vytrvalým zabijákům rychlejší návrat přímo do akce než kdykoliv předtím.

Edice pro PS5 od vydavatele CI Games rovněž obsahuje bezplatnou kopii balíčku DLC se zbraněmi „Crossbow Carnage“, který hráčům dává přístup k oblíbenému arbalestu a také k celé řadě vysoce výkonných zbraní. Rovněž obsahuje nedávno vydané velké rozšíření hry „Butcher’s Banquet“. To hráče zavede do zcela nové rozsáhlé pouštní oblasti s bujnými oázami, dramatickými vodopády a záhadnými chrámy, kde musí hráči zastavit nejnovější hrozbu, která ohrožuje Kuamar.

SGWC2 Elite Edition na PS5 obsahuje:

  • Aktualizovanou grafiku a textury
  • Výběr mezi grafickým režimem (4K, 30 FPS) a režimem výkonu (2K, 60FPS)
  • Adaptivní spouště DualSense
  • Haptickou zpětnou vazbu
  • Načítání SSD
  • Balíček zbraní „Crossbow Carnage“: kuše, odstřelovačka 550 TRV, revolver Mad Sheriff 9, útočnou pušku Car K8, skin Zebra
  • Rozšíření „Butcher’s Banquet“

Hra SGWC2, zasazená do regionu Kuamar plného bezpráví, sleduje nájemného odstřelovače Ravena, který se vydává na sérii zrádných zabijáckých misí, aby svrhl krutého diktátora. Hra obsahuje rozsáhlé sandboxové mapy, celou řadu misí, ke kterým lze přistoupit hned několika způsoby, širokou škálu realistických zbraní a pomůcek, odemykatelné schopnosti a vybavení a samozřejmě charakteristický prvek: vysoce realistický odstřelovačský zážitek.

SGWC2 je nyní v prodeji na PS5 a je rovněž dostupný na PS4, Xbox Series X/S, Xbox One a PC.

Podrobnosti o Sniper Ghost Warrior Contracts 2 najdete na www.SniperGhostWarriorContracts2.com.