Sniper Ghost Warrior Contracts 2 je na pultech obchodů

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 je na pultech obchodů
Sniper Ghost Warrior Contracts 2 je na pultech obchodů
Sniper Ghost Warrior Contracts 2 je na pultech obchodů
Sniper Ghost Warrior Contracts 2 je na pultech obchodů

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 vychází v těchto dnech společně s výbušným trailerem a DLC shroud

Evoluce nejprodávanější sniperské značky vychází v těchto dnech na PS4, Xbox Series X/S, Xbox One a PC.

Společnost CI Games vydává velmi očekávanou moderní válečnou střílečku Sniper Ghost Warrior Contracts 2 na PS4, Xbox Series X/S, Xbox One a PC. Při příležitosti vydání studio zveřejnilo i výbušný nový trailer, ve kterém Raven, hlavní postava Contracts 2, manévruje na sandboxové mapě a snaží se splnit jedenu ze 21 smrtících zakázek. Tento dokonalý úvod k nejnovějšímu dílu veleúspěšné odstřelovačské značky z pohledu první osoby představuje řadu nových aktualizací včetně odstřelování na extrémní vzdálenost 1000 metrů, grafiku nové generace, inteligentnější nehráčské postavy a dosud nejsmrtonosnější arzenál zbraní.

Společnost CI Games se rovněž spojila se špičkovým Twitch streamerem stříleček jménem shroud a společně vytvořili exkluzivní premiérový balíček DLC. Shroud, který je známý svojí neuvěřitelnou muškou a předvádí mimořádné schopnosti ve střílečkách z pohledu první osoby, spolupracoval se studiem na vytvoření odstřelovačské pušky a značkového skinu zbraně se shroudovým motivem, které jsou nyní dostupné k zakoupení na všech platformách. Hratelnost SGW Contracts 2 lze přizpůsobit celé řadě úrovní schopností a shroudovi i jeho komunitě může nabídnout výraznou úroveň výzev, které mají zkušení hráči tohoto žánru rádi.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2

Verze na PS5 vyjde ještě letos, ale hráči na PS5 nemusí čekat, jelikož všechny edice SGW Contracts 2 na PS4 nabídnou bezplatný digitální upgrade na verzi nové generace ihned po vydání v průběhu roku. Studio rovněž nedávno oznámilo, že první DLC mapu pro tuto hru bude rozdávat na všech platformách zcela zdarma. Toto DLC je právě ve vývoji a bude zahrnovat rozsáhlý nový region se zcela novými zakázkami a úkoly.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 se odehrává v regionu Kumar na Středním východě, který se nachází u hranic mezi Libanonem a Sýrií. Hráči se ujmou role Ravena, nájemného odstřelovače, který se pokusí zlikvidovat brutální diktaturu, již nastolila prezidentka Bibi Rašidiová a její manžel Omar Al-Bakr. Contracts 2 posouvá sandboxový design první hry na novou úroveň díky odstřelování na velkou vzdálenost, novým rozmanitým úkolům, které budou hráči řešit, a aktualizaci realistických zbraní, pomůcek a schopností, které si budou moci vylepšit pomocí odemykatelných vylepšení.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 chce stanovit novou laťku pro tu nejúspěšnější sniperskou značku z pohledu první osoby všech dob.

Vlastnosti hry Sniper Ghost Warrior Contracts 2:

  • Odstřelování na extrémní vzdálenost 1000 metrů.
  • Dramatická kampaň pro jednoho hráče zasazená na moderní Střední východ s 5 odlišnými sandboxovými mapami, kde se nachází celá řada plně přístupných interaktivních oblastí, k nimž může hráč přistoupit po svém.
  • Nová úroveň realismu díky realistickým pomůckám a zbraním, které si můžete přizpůsobit podle různých stylů hry.
  • Znovuhratelné mise, které lze dokončit celou řadou způsobů, s odemknutelnými misemi za splnění všech úkolů.
  • Inteligentnější protivníci s vylepšenou taktikou.
  • Funkce nové generace včetně vylepšené grafiky, rozlišení 4K a kratšího načítání stanovují nový milník pro tu dosud nejkrásnější hru ze série Sniper Ghost Warrior.

Day1 patch pro Xbox verzi hry

Hra detekuje, jestli se spouští na Xbox One / Xbox One X / Xbox Series X/S, a podle toho nastavuje správné nativní rozlišení hry a rovněž načítá textury ve vyšším rozlišení, pokud se spouští na Xbox Series X/S. Konzole nové generace rovněž zahrnují kratší načítání a viditelnost na větší vzdálenost. Někteří hráči na Xbox Series X si občas mohou všimnout poklesu FPS během hraní ve 4k. Dnes vyšel Day1 patch pro Xbox Series X, který by měl část těchto problémů s počtem snímků řešit. Hráči si nyní v nastavení hry mohou vybrat jednu z následujících možností:

„PREFERENCE VÝKONU“ (2k, 60 FPS) nebo „PREFERENCE GRAFIKY“ (aktuálně 4k)

Bylo zjištěno, že při 60 FPS na 2k se výkon u řady hráčů výrazně zlepší. Rovněž se tím v některých případech vylepšila stabilita hry.

Podrobnosti o hře Sniper Ghost Warrior Contracts 2 najdete na www.SniperGhostWarriorContracts2.com, sledujte tým na Facebooku nebo se zapojte do konverzace na Twitteru.

O CI Games

CI Games je nezávislý celosvětový videoherní vývojář a vydavatel se studii ve Varšavě, Barceloně, Bukurešti a v USA. Od svého založení v roce 2002 vytváříme celosvětově uznávané tituly už skoro dvacet let; značka Sniper Ghost Warrior prodala přes 11 milionů kopií po celém světě, zatímco hra Lord of the Fallen nedávno překročila hranici 3 milionů. V roce 2018 jsme založili značku United Label, která se soustředí na menší, ale stejně ambiciózní tituly včetně Röki, Eldest Souls a Tails of Iron. Nedávno jsme dali dohromady tým veteránů z oboru a vytvořili nové studio Hexworks, které se specializuje na akční RPG. Tento tým momentálně vyvíjí Lord of the Fallen 2 – náš dosud nejambicióznější titul. Podrobnosti o CI Games naleznete na www.cigames.com.

O Shroudovi

Shroud je jeden z nejzkušenějších streamerů FPS na dnešní scéně. Shroud si zostřil mušku jako profesionální hráč Counter-Strike, načež začal své schopnosti na světové úrovni předvádět na Twitchi. V rámci Game Awards 2019 byl jmenován Tvůrcem obsahu roku. Shroud kombinuje vážně prezentovaný smysl pro humor s elitními herními dovednostmi a provozuje jeden z nejpopulárnějších streamovacích kanálů na světě. Shroud se soustředí na střílečky z pohledu první osoby, ale jeho široká herní škála přesahuje rámec soutěžních FPS a zahrnuje celou řadu dalších žánrů.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 pro PS4, Xone a Xbox One je již v prodeji. U všech platforem lze zapnout české titulky. V průběhu roku bude hra vydána i pro PS5, majitelé verze pro PS4 budou mít upgrade zdarma.