Sniper Ghost Warrior Contracts 2 vyjde 4. června s českými titulky

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 vyjde 4. června s českými titulky
Sniper Ghost Warrior Contracts 2 vyjde 4. června s českými titulky
Sniper Ghost Warrior Contracts 2 vyjde 4. června s českými titulky
Sniper Ghost Warrior Contracts 2 vyjde 4. června s českými titulky

PRVNÍ UKÁZKA ZE HRY SNIPER GHOST WARRIOR CONTRACTS 2 ODHALUJE DATUM VYDÁNÍ 4. ČERVNA NA PS5 A XBOX SERIES X/S

Nová generace veleúspěšné série posouvá Sniper Ghost Warrior do nových výšin – a vzdáleností! – díky odstřelování na extrémní vzdálenost i přes 1000 metrů! V roli nájemného snajperského zabijáka Ravena budou hráči využívat autentické vybavení a zbraně na velkých sandboxových mapách, kde budou stopovat a likvidovat cíle pomocí různých přístupů. Sniper Ghost Warrior Contracts 2 vyjde 4. června 2021 na PS5, PS4, Xbox SeriesX/S, Xbox One a PC.

Série Sniper Ghost Warrior je veleúspěšná značka her na odstřelovače z pohledu první osoby, jíž se po celém světě prodalo přes 11 milionů kopií, a společnost CI Games chce na tento úspěch navázat velmi očekávaným pokračováním. Sniper Ghost Warrior Contracts 2 představuje dosud ten nejnapínavější díl, neboť přidává zcela novou úroveň výzvy v podobě odstřelování cílů na extrémní vzdálenost více než 1000 metrů. Rovněž přináší arzenál dalších nových funkcí:

  • Odstřelování na extrémní vzdálenost přes 1000 metrů.
  • Dramatická kampaň pro jednoho hráče zasazená na moderní Střední východ, s 5 odlišnými sandboxovými mapami s řadou plně přístupných a interaktivních oblastí, ke kterým může hráč přistoupit po svém.
  • Nová úroveň realismu s autentickými pomůckami a zbraněmi, které je možné přizpůsobit různým stylům hry.
  • Znovuhratelné mise, které lze dokončit hned několika způsoby a které obsahují odměny za splnění všech cílů.
  • Inteligentnější protivníci s vylepšenou taktikou.
  • Mezi funkce pro novou generaci patří vylepšená grafika, nativní rozlišení 4K a vylepšená doba načítání, což představuje nový milník v podobě toho nejlépe vypadajícího dílu ze série Sniper Ghost Warrior.

Hráči, kteří by do hledáčku chtěli dostat kopii hry Sniper Ghost Warrior Contracts 2 včas, si mohou předobjednat krabicovou edici hry na platformy PS5, PS4, Xbox Series X/S a Xbox One. Díky tomu si snipeři odemknou následující exkluzivní bonusy:

  • Marcus Tactical: Lehká odstřelovací puška se skvělou stabilitou
  • Lovecká pistole FFF-45 ACP: Osobní zbraň se speciální návnadnou municí
  • Dva skiny pro zbraň

Sniper Ghost Warrior Contracts 2

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 vyjde na platformy PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One a PC 4. června 2021. U všech platforem budou k dispozici české titulky.

Více informací o Sniper Ghost Warrior Contracts 2 najdete na www.SniperGhostWarriorContracts2.com.