SnowRunner na Nintendo Switch je v prodeji

SnowRunner na Nintendo Switch je v prodeji
SnowRunner na Nintendo Switch je v prodeji
SnowRunner na Nintendo Switch je v prodeji
SnowRunner na Nintendo Switch je v prodeji

SnowRunner na Nintendo Switch vychází společně s rozšířením New Frontiers a odhalením podpory pro druhý rok po vydání

SnowRunner, veleúspěšný ultimátní terénní zážitek od Saber Interactive a Focus Home Interactive, stylově končí skvělý první rok! Kromě verzí na PlayStation 4, Xbox One a Epic Games Store je nyní SnowRunner dostupný i na Nintendo Switch. Hra se díky vydání Season 4: New Frontiers a oznámení Season Passu pro 2. rok se čtyřmi novými sezónami plnými obsahu neustále rozrůstá. Oslavte rok obsahových aktualizací a spoustu dalších chystaných novinek díky premiérovému traileru a připravte se dobýt nekonečnou divočinu!

Nepouštějte volant z ruky, cesta před vámi je jasná

Rozšíření New Frontiers vás zavádí do oblasti Amur v Rusku a přináší 12 čtverečních kilometrů nezkrocené ruské divočiny, kterou si budete muset proklestit cestu, abyste znovu vybudovali opuštěný kosmodrom. Díky vydání New Frontiers se celková velikost hry SnowRunner od první fáze Season Passu v podstatě zdvojnásobila a veškerý dosud vydaný obsah je nyní dostupný na PS4, Xbox One, Nintendo Switch a PC. Zatímco se 1. rok chýlí ke konci, svou cestu si k němu našlo už přes 2 miliony hráčů a staženo bylo přes 30 milionů modifikací, včetně bezpočtu stažení na Xbox One a PlayStation 4 díky konzolovým modifikacím. Nic však nekončí, protože Season Pass pro 2. rok je za rohem a přinese 4 nové sezóny plné obsahu, který bude zahrnovat nové mapy, nová vozidla a nové aktivity, jakož i bezplatný obsah pro všechny hráče včetně oblíbených kosmetických předmětů, doplňků a dalších!

Season 4: New Frontiers je k dispozici v rámci Season Passu. SnowRunner je v prodeji nyní na PlayStation 4, Xbox One a PC a Nintendo Switch. Premium Edition obsahuje jak základní hru, tak Season Pass. Season Pass pro 2. rok je nyní rovněž v prodeji.