SnowRunner: Pokračování hry MudRunner dostalo nové video a datum vydání!

SnowRunner: Pokračování hry MudRunner dostalo nové video a datum vydání!

Předobjednejte si terénní simulátor příští generace hned teď a získejte exkluzivní 5000-MV!

SnowRunner, vysoce očekávané pokračování dokonalé terénní hry MudRunner od Saber Interactive s mnoha miliony prodaných kusů, vyjde 28. dubna na PlayStation 4, Xbox One a PC na Epic Games Store. Podívejte se na intenzivní, extrémní sandboxová prostředí, která dnes představuje trailer s oznámením data vydání!

Hru SnowRunner pohání nový grafický engine a vylepšená simulace. Ocitnete se v ní za volantem silných vozidel, zatímco budete dobývat divoká otevřená prostředí s tou dosud nejpokročilejší simulací terénu. Ovládejte 40 vozidel od značek jako Western Star, Ford, Chevrolet a Freightliner a zanechte svou stopu v nezkroceném otevřeném světě.

Hra SnowRunner a její zcela nová zasněžená prostředí vám přinášejí jedinečné výzvy, které budete muset překonat! Zdolejte bláto, silné vodní toky, ale také sněhové závěje, led a zamrzlá jezera, zatímco budete plnit nebezpečné zakázky a mise. Rozšiřujte svůj vozový park a obohacujte ho o celou řadu vylepšení a doplňků, které vám pomohou zdolávat prostředí – kryt sání, řetězy pro pneumatiky, nárazníky, závěsy, světlomety a spousta dalších vylepšení vám poskytnou výhodu, kterou budete potřebovat.

SnowRunner můžete hrát sami, ale také s ostatními hráči v plně synchronní kooperaci pro 4 hráče. Hráče také jistě potěší, že hra vyjde s kompletní podporou modifikací pro PC, díky čemuž získá téměř nekonečné množství terénních zážitků díky komunitnímu obsahu! Modifikace pro konzole vyjdou později.

SnowRunner vychází 28. dubna na PlayStation 4, Xbox One a PC na Epic Games Store. Předobjednejte si SnowRunner nebo SnowRunner – Premium Edition a získejte exkluzivní bonusy!