Sociable Soccer 24 PS4

Sociable Soccer 24 PS4
Sociable Soccer 24 PS4
Sociable Soccer 24 PS4
Sociable Soccer 24 PS4
Sociable Soccer 24 PS4
Sociable Soccer 24 PS4
Sociable Soccer 24 PS4
Sociable Soccer 24 PS4
Sociable Soccer 24 PS4
Kód0008246
EAN5055957704926
Datum vydání20.9.2024
Popis

Vydání velmi očekávané krabicové verze úspěšné arkádové fotbalové herní série Sociable Soccer na PC a konzole je stanoveno na jaro 2024.

Tuto sérii vyvíjí Tower Studios, které vede Jon Hare – génius, jenž stojí za sérií Sensible Soccer z počátku 90. let. Tower uzavřelo partnerství s FIFPRO v rámci licenční dohody, která hře poskytuje 13 000 licencovaných profesionálních fotbalistů z celého světa. Díky tomuto partnerství s FIFPRO je Sociable Soccer 24 jedinou arkádovou akční fotbalovou hrou s licencí od FIFPRO, která je momentálně na trhu pro PC a konzole a ve které nenajdete vůbec žádné loot boxy ani IAP.

Rychlá a plynulá arkádová hratelnost Sociable Soccer 24 je rozhodně tou nejzajímavější předností. Hru lze snadno hrát, ale těžko mistrovsky ovládnout způsobem, který bude velmi známý fanouškům předchozích fotbalových her od Hareho. V režimu kariéry pro jednoho hráče je zábavné i náročné šplhat po žebříčku v ligách, kde najímáte a vylepšujete své družstvo; kdežto v online hře více hráčů vás udiví rychlost a plynulost akce. V rámci lokální hry více hráčů se bezpochyby jedná o tu nejzábavnější a nejlepší akční fotbalovou hru tohoto století.

  • Snadná arkádová fotbalová akce, která se snadno hraje, ale je těžké ji mistrovsky ovládnout
  • Režim kariéry pro jednoho hráče, lokální hra více hráčů i online PvP
  • 13 000 licencovaných hráčů od FIFPRO
  • 1400 týmů, které můžete reprezentovat
  • 77 trofejí z reálného světa, které můžete vyhrát
  • Najímejte a vylepšujte profi fotbalisty a reprezentujte svůj klub na světové scéně

„Do hry Sociable Soccer se dosud zapojilo tolik lidí, až nám to přijde jako epická výprava,“ říká Jon Hare. „Je obzvláště uspokojivé konečně vydat verzi na PC a konzole, kterou jsme slíbili před osmi lety, a já mohu s potěšením říct, že všichni lidé, kteří si zaplatili verzi pro předběžný přístup na Steamu, ji dostali zdarma. Sociable Soccer 24 představuje velmi významný počáteční bod na dosavadní cestě hry Sociable Soccer a my bychom rádi poděkovali všem našim partnerům, kteří se k nám připojili, včetně nedávných přírůstků FIFPRO a jejich 13 000 hvězd.“

SortimentPlayman/Contact Sales
PlatformaPS4
Žánrsportovní
Jazykanglický
Související produkty