Song of Horror PS4

Song of Horror PS4
Song of Horror PS4
Song of Horror PS4
Song of Horror PS4
Song of Horror PS4
Song of Horror PS4
Song of Horror PS4
Song of Horror PS4
Song of Horror PS4
Kód0006981
EAN8437020062428
Datum vydání30.7.2021
Popis

Slavný spisovatel Sebastian P. Husher se ztratil i s celou svou rodinou. Jeho znepokojený editor vyslal do jeho domu pomocníka, aby situaci prověřil – ale ten už se nevrátil. Tato zmizení zažehnou sérii událostí, které brzy odhalí cosi strašlivého: zdá se, že za to všechno nese zodpovědnost bezejmenné temné jsoucno známé pouze jako Přítomnost.

NEZASTAVITELNÉ JSOUCNO

Song of Horror nabízí skutečně dynamický hororový zážitek: antagonistu hry, nadpřirozené jsoucno známé pouze jako Přítomnost, ovládá pokročilá umělá inteligence, která se přizpůsobuje vašim akcím a rozhodnutím. Prožijte nesnesitelný strach, zatímco tato nadpozemská bytost bude reagovat na váš styl hraní a bude vás lovit nečekanými způsoby. Hra díky tomu nabízí jedinečný zážitek každému hráči a hratelnost, kdy se napětí namísto skriptovaných sekvencí buduje přirozeně.

13 HRATELNÝCH POSTAV

Jakožto hráč prožijete tento příběh očima různých postav, z nichž každá je s dějem spjatá vlastním způsobem. Každá postava je jiná a přináší na vyšetřování jedinečný pohled, takže může i jinak přistupovat ke stopám a předmětům. Akce a rozhodování postav utvoří celý svět: některé postavy budou vědět více či méně o jistých aspektech příběhu; některé budou efektivnější proti manifestacím nadpřirozena, ale pokud se k nim dostane Přítomnost, mohou všechny zemřít – a smrt je trvalá. Pokud zemřou, budete muset pokračovat v příběhu s jinou postavou a navázat na vyšetřování, aby jejich smrt nebyla zbytečná.

PROZKOUMEJTE TA NEJDĚSIVĚJŠÍ MÍSTA

Záhadný antikvariát, zapomenuté opatství, opuštěný ústav pro duševně choré... Každá lokace ve hře Song of Horror čerpá inspiraci z klasických prvků žánru. Objevujte a zkoumejte tato strašidelná místa a hledejte v nich stopy a předměty, které vám pomohou vyřešit náročné hádanky, zatímco na vás bude působit napjatá herní atmosféra.

DODATEČNÝ OBSAH SONG OF HORROR

  • Speciální balení
  • Průvodce s mapu
  • Příručka k postavám

SortimentPlayman/Contact Sales
PlatformaPS4
Žánrakční adventura
Jazykanglický
Související produkty