SpellForce: Conquest of EO XBOX SERIES X

SpellForce: Conquest of EO XBOX SERIES X
SpellForce: Conquest of EO XBOX SERIES X
SpellForce: Conquest of EO XBOX SERIES X
SpellForce: Conquest of EO XBOX SERIES X
SpellForce: Conquest of EO XBOX SERIES X
SpellForce: Conquest of EO XBOX SERIES X
SpellForce: Conquest of EO XBOX SERIES X
SpellForce: Conquest of EO XBOX SERIES X
SpellForce: Conquest of EO XBOX SERIES X
Kód0008118
EAN9120131600977
Datum vydání7.11.2023
Popis

V této tahové strategické hře zasazené do fantaskního světa SpellForce se ujměte role svého mistra coby dědic jeho záhadné čarodějné věže.

Studujte celou řadu kouzel, která můžete sesílat na krajinu kolem sebe, vyvolávejte fantaskní poskoky a cvičte silné válečníky, kteří se vydají do světa. Bojujte v rychlých, leč taktických tahových bitvách.

Prozkoumejte říši Eo

Přesvědčte silné hrdiny, aby se vaším jménem vydali na dobrodružství, hledali užitečné artefakty a přísady, anebo aby přinesli bohatství. Hledejte talentované učedníky, kteří rozšíří vaši říši, a dělníky, kteří pro vás budou získávat řadu surovin. Odhalte tajemství zděděná po svém mistrovi a pokračujte v jeho úkolu rozpoutat ultimátní zdroj magické moci – Allfire!

Čelte silným sokům

Mezi ostatními mágy se najdou tací, kteří vašemu vzestupu k moci nepřejí. Budete muset čelit velkým armádám a ještě větším ambicím konkurenčních mágů. Dokážete přežít boj o nadvládu?

Abyste mohli rozšířit svou říši, budete muset ovládat zdroje Allfire, abyste mohli zaplnit svůj grimoár novými kouzly, vyrábět mocné artefakty a vylepšovat svou věž.

Vybírejte moudře

Staňte se nekromantem, který vytváří desítky silných nemrtvých, alchymistou, který vaří lektvary a výbušné flakóny do bitvy, anebo řemeslníkem, který vyrábí glyfy a magické předměty, kterými podporuje své vojáky. Zesilte díky více než 60 kouzlům a více než 100 různým jednotkám od mrzkých goblinů až po majestátní gryfy.

Zanechte svou stopu

Spřátelte se s městy, těžte suroviny a rozšiřujte svou říši. Naplňte svůj grimoár mystickými znalostmi a porážejte rivaly v boji o zdroje moci. Hledejte mystické artefakty a odhalujte dávno ukrytá tajemství Shapers anebo ovládejte mytické lokace a vstřebejte jejich sílu. Vylepšujte svou věž a rozšiřte ji díky novým místnostem a vylepšením od nekromantské krypty po mystickou křišťálovou komnatu.

Dynamická věž

Vaše nezměrná magická sofistikovanost umožní vaší věži levitovat nad zemí a cestovat po kraji. Na cestě využívejte zdrojů magické moci na Eo a čelte fanatikům z frakce New Purity, nepřátelským žulovým trpaslíkům a krvežíznivým orkům. Střetněte se s nemrtvými, démony a příšerami, zatímco budete prohledávat rozvaliny nebo pomáhat vesnici, ve které straší duchové.

Možná se budete muset postavit i proti armádám poskoků ostatních čarodějů a porazit je v boji, abyste mohli vyrazit proti věžím svých konkurentů a rozbili je na prach. Anebo snad najdete způsob, jak si je usmířit a těžit z jejich znalostí?

Ve hře SpellForce: Conquest of Eo se můžete ponořit do bohatého světa, po okraj plného magie a dobrodružství. Uspějete, anebo zahynete? Čeká vás boj a úkol stát se největším mágem, jakého svět kdy poznal.

Vlastnosti hry:

  • Rozšiřujte a vylepšujte svou věž a budujte nové místnosti, které vám pomohou na čarodějné cestě
  • Vyberte si jeden ze tří archetypů a šesti seznamu kouzel, které vám umožní hrát odlišným stylem
  • Verbujte jednotlivé hrdiny a učedníky, kteří povedou vaše vojska
  • Vytáhněte z živoucího interaktivního grimoáru nová tajemství a kouzla
  • Vyrábějte cokoliv od magických glyfů a artefaktů po nemrtvé poskoky
  • Užijte si víc než 600 různých dobrodružství, z nichž každé má procedurálně generovanou kampaň

SortimentPlayman/THQ Nordic
PlatformaXBOX SERIES X
Žánrstrategie
Jazykanglický
Související produkty