Spyro Reignited Trilogy PS4

Spyro Reignited Trilogy PS4
Spyro Reignited Trilogy PS4
Spyro Reignited Trilogy PS4
Spyro Reignited Trilogy PS4
Spyro Reignited Trilogy PS4
Spyro Reignited Trilogy PS4
Spyro Reignited Trilogy PS4
Spyro Reignited Trilogy PS4
Spyro Reignited Trilogy PS4
Kód0007603
EAN5030917242175
Datum vydání29.8.2022
Popis

* U her Spyro™ 2: Ripto's Rage! a Spyro™: Year of the Dragon je kód ke stažení z internetu.

Původní mistr grilování je zpátky! Stejný palčivý humor, stejná žhavá osobnost, nyní ve strhujícím HD. Spyro plane jako nikdy předtím v herní kolekci Spyro™ Reignited Trilogy. Zažehněte oheň díky remasterovaným verzím původních tří her: Spyro the Dragon™, Spyro™ 2 Ripto's Rage! a Spyro™ Year of the Dragon. Prozkoumejte rozsáhlé světy, znovu se potkejte s ohnivými osobnostmi a připomeňte si toto dobrodružství v celé své remasterované kráse. Protože když je třeba zachránit nějaký svět, můžete se spolehnout jen na jednoho draka.

Spyro the Dragon

Gnasty Gnorc se vrátil z vyhnanství a vypustil zlou magii na Dračí země, uvěznil draky v krystalu a vyvolal armádu Gnorců. Spyro, se svým kamarádem vážkou Sparxem, je jediný drak, který se stále může pohybovat po šesti domovských světech, osvobodit draky a zachránit situaci. Létejte se Spyrem po Dračích zemích, upalujte barvité nepřátele jeho ohnivým dechem a řešte bezpočet hádanek a dobrodružství.

Spyro 2 Ripto's Rage!

Spyro byl povolán do země Avalar, kde má porazit zlého čaroděje Ripta, který v domovských světech Avalaru rozpoutal válku. Ripto se svými poskoky obsadil všechny domovské světy a jedině Spyro je může porazit a vrátit do světa Avalar mír. V tomto dobrodružství Spyro dští oheň, střílí ohnivé koule a naráží hlavou do nepřátel, zatímco plní jedinečné výzvy, jako je třeba pasení podivných zvířat, střelba na cíl a porážení žravých dinosaurů.

Spyro Year of the Dragon

Dračí země oslavují "Rok draka", když vtom se objeví záhadná postava v plášti a ukradne všechna dračí vejce. Pod vlivem kouzla zlé čarodějky nyní armáda Rhynoců hlídá bezbranná vejce v Zapomenutých světech. Díky novým i starým přátelům se Spyro vydává na výpravu, aby zachránil ztracená vejce, porazil armádu Rhynoců a zastavil zlou čarodějku. Zatopte nepřátelům v tomto dobrodružství, prozkoumejte záhadné světy a plňte bláznivé výzvy, jako je třeba předvádění úžasných triků na skateboardu a zápasy v boxerském ringu.

SortimentPlayman/Koch Media
PlatformaPS4
Žánrakční adventura
Jazykanglický
Související produkty