Strhující příběhový trailer Aliens: Dark Descent

Strhující příběhový trailer Aliens: Dark Descent
Strhující příběhový trailer Aliens: Dark Descent
Strhující příběhový trailer Aliens: Dark Descent
Strhující příběhový trailer Aliens: Dark Descent

Noční můra na měsíci Lethe vás postaví proti těm nejsmrtonosnějším protivníkům, se kterými se kdy lidstvo setkalo.

Společnosti Focus Entertainment a Tindalos Interactive ve spolupráci s 20th Century Games dnes přicházejí se strhujícím příběhovým trailerem ke hře Aliens: Dark Descent. Strategická taktická akce v reálném čase je zasazena do kultovního světa Vetřelce. V dnešním videu se přesvědčíte o neutichajícím napětí a děsivé akci. Obojí na vás čeká ve filmové příběhové kampani.

Noční můra začíná ve chvíli, kdy loď Otago ztroskotá na měsíci Lethe a unikne z ní Xenomorf, což spustí aktivaci Cerberova protokolu – planetárního uzávěru, který brání všem lodím startovat a přistávat na měsíci.

Originální kampaň hry Aliens: Dark Descent postaví hráče proti ikonickým Xenomorphům – od facehuggerů až po praetoriány i vetřelčí královnu. Hráčům však dají zabrat i zkorumpovaní agenti nenasytné organizace Weyland-Yutani. Stejně tak se hráči postaví zcela nové hrozbě, která je pro licenci Alien zcela jedinečná.

V ději se objeví celá řada nezapomenutelných postav, jmenovitě Maeko Hayes, zástupkyně správce na stanici Lethe Pioneer, Jonas Harper, seržant americké koloniální námořní pěchoty, a Barbara Pryce, ředitelka kolonie pro Weyland-Yutani.

Jednotce ostřílených koloniálních mariňáků, která se snaží, aby měsíc Lethe nezamořili vetřelci, budete velet pomocí intuitivního ovládání na klávesnici a myši i na ovladači. Abyste prošli rozsáhlými, perzistentními a reaktivními úrovněmi, kde je smrt permanentní, musíte obratně postupovat.

Aliens: Dark Descent

Vyzbrojte se a vydejte se objevit zdroj podivných a bezprostředních hrozeb ve hře Aliens: Dark Descent, která 20. června 2023 vychází na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series, Xbox One a digitálně na PC. Předobjednejte si hru a získejte exkluzivní černou zbroj pro svou jednotku koloniálních mariňáků a unikátního kočičího společníka pro oživení paluby Otago.