Tails of Iron PS4

Tails of Iron PS4
Tails of Iron PS4
Tails of Iron PS4
Tails of Iron PS4
Tails of Iron PS4
Tails of Iron PS4
Tails of Iron PS4
Tails of Iron PS4
Tails of Iron PS4
Tails of Iron PS4
Tails of Iron PS4
Tails of Iron PS4
Kód0007095
EAN5906961190918
Datum vydání19.11.2021
Popis

Tails of Iron je ručně kreslené epické dobrodružné RPG s krutě brutálními souboji, které se odehrává v ponuré zemi sužované válkou. V roli dědice krysího trůnu Redgiho se musíš pustit do obnovy svého zničeného království a vyhnat z něj nemilosrdný klan žabáků vedený jeho zběsilým vůdcem Greenwartem.

Během průzkumu klamně okouzlujícího světa se setkáš se spoustou jedinečných společníků, kteří jsou připraveni ti při dobrodružství pomoci. A pomoc rozhodně budeš potřebovat, ať už jde o nové recepty na jídlo, plány na výrobu smrtících zbraní a brnění, nebo dokonce o krtčí opancéřovaný pojízdný stroj!

Překonej svůj strach. Zachraň své bratry. Obnov své království. Tvůj příběh právě začíná…

Osvoj si brutální souboje

Království je plné nebezpečí – od žabáckých zombíků po obrovské larvy – a všeho mezi tím. Pokud máš každé nebezpečné střetnutí překonat, musíš studovat útoky protivníka a podle toho reagovat! Naštěstí máš k dispozici celou řadu smrtících schopností, včetně protiútoků a smrtících poprav, nemluvě o bezkontaktních útocích pomocí šikovného luku s šípy.

Prozkoumej Krysí království

Za doprovodu chraplavého vyprávění legendárního Douga Cockla (oslavovaného ve světě RPG) se ve středověké fantasy vydáš na velkolepé dobrodružství napříč Krysím královstvím. Plň vedlejší úkoly a pusť se do nájemných lovů, během nichž si přijdeš na další zlaťáky, nebo spoj síly s bystrým společníkem a zvrať podmínky boje na svou stranu.

Přizpůsob si útok k obrazu svému

Redgiho bojový styl můžeš měnit podle toho, jak si která situace žádá. Těžká zbroj poskytuje lepší ochranu, avšak vyplatí se nevyhnutelná ztráta rychlosti při úhybech a úskocích před příchozími útoky? A pak je tu samozřejmě otázka zbraně: sekery jsou úderné, zatímco oštěpy rychlé a pohotové. Třeba dáš ale přednost všestrannému využití svého věrného meče?

Připrav se na divoké souboje s bossy

Nebezpečí číhá za každou muchomůrkou, a proto když dojde na zničující souboje s bossy, musíš mít svůj důvtip i ostří dobře nabroušené. Tihle přerostlí obojživelníci jsou chladnokrevní v každém slova smyslu a každý z nich představuje jedinečnou bojovou výzvu. Chceš-li přiklonit vítězství na svou stranu, budeš potřebovat víc než jen dobrou zbroj.

Vař lektvary, vyráběj zbraně a kovej zbroje

V Redgiho pevnosti se zabydleli rovněž jeho bratři Rem-Rem, Bam-Bam a Dug. Rem dokáže z jakýchkoliv surovin nalezených napříč světem uvařit lahodné životabudiče, Bam pak podle konstrukčních plánů, které během svého putování s kapkou úsilí najdeš, dokáže vyrábět nové zbraně a zbroje. Pak je tu také Dug, který ti poskytne informace o nových úkolech dostupných po celém království.

Klíčové prvky:

 • Užij si brutální souboje inspirované žánrem „souls-like“, ve kterých není nouze o úhybné manévry, protiútoky ani smrtící popravy.
 • Vydej se na průzkum rozsáhlého a spletitého království, které se skládá ze šesti různých biomů, z nichž každý má své vlastní skryté stezky a tajemství.
 • Nech se okouzlit podmanivým příběhem za doprovodu hlubokého, chraplavého hlasu legendárního Douga Cockla.
 • Přizpůsob si svůj útočný styl pomocí široké škály různorodých zbraní a zbrojí.
 • Sestav si družinu odvážných společníků, kteří ti ve vybraných misích budou pomáhat.
 • Plň vedlejší úkoly a vydělej pár dalších zlaťáků.
 • Hledej speciální konstrukční plány, které ti umožní výrobu nových, silných zbraní.
 • Sbírej vzácné suroviny a vař lahodné životabudiče.
 • Připrav se na divoké souboje s bossy, přerostlými generály klanu žabáků.
 • Propadni nádhernému a s citem vytvořenému ručně kreslenému 2D stylu.

Bonusy Crimson Knight Edition:

 • 3 skiny na zbraně
 • 3 skiny na zbroje a helmy
 • 3 skiny na štíty

SortimentComgad/CI Games
PlatformaPS4
Žánrakční adventura
Jazykanglický
Související produkty