Tennis World Tour 2 Complete Edition je v prodeji!

Tennis World Tour 2 Complete Edition je v prodeji!
Tennis World Tour 2 Complete Edition je v prodeji!
Tennis World Tour 2 Complete Edition je v prodeji!
Tennis World Tour 2 Complete Edition je v prodeji!

UŽIJTE SI TENIS POPRVÉ NA NOVÉ GENERACI KONZOLÍ

Společnosti NACON a Big Ant Studios představily Complete Edition hry Tennis World Tour 2 pro Xbox Series X|S a PlayStation®5.

Díky výkonu nových konzolí nabízí Complete Edition kratší dobu načítání, možnost hrát ve 4K se 60 FPS, ray tracing a vylepšené částicové efekty. A to není vše, protože nová edice vychází se 48 hratelnými postavami – což je rekordní počet na poli tenisových her. Verze pro PC ve stejném okamžiku rovněž získá aktualizaci, která hráčům nabídne stejná vylepšení.

Mezi řadou nových funkcí je jedna konkrétní, na kterou hráči dychtivě čekají: charakteristický pohyb. Jak ví každý fanoušek tenisu, každý hráč má svůj jedinečný styl a typické pohyby. Hra tyto jedinečné vlastnosti obsahuje. Režim kariéry se nadále rozšiřuje o oficiální turnaje a turnaje deblů v sezónním kalendáři.

Toto video shrnuje řadu vylepšení a nový obsah, který velmi brzy vyjde na všech platformách.

Complete Edition přinese nově vydané DLC Champions Pack, které obsahuje šest dalších hráčů: Andy Murray, Maria Šarapovová, Donna Vekic, Marin Cilic, Justine Henin a Diego Schwartzman. DLC rovněž obsahuje ATP CUP, čtyři nové stadiony v Londýně a Melbourne a nové doplňky a obleky.

Majitelé Ace Edition nakonec dostanou bezplatný upgrade na novou verzi, která obsahuje veškerý stávající obsah hry Tennis World Tour 2. Je to ideální edice pro tenisové fanoušky, kteří vlastní konzoli Xbox Series X|S nebo PlayStation®5.

Tennis World Tour 2 nabízí hráčům možnost prožít realistické tenisové utkání, které věrně reprodukuje detaily tohoto sportu a jeho soutěžní povahu. Hrajte za jednoho z nejznámějších hráčů nebo si vytvořte vlastního a pokuste se dostat na vrchol světového žebříčku!

Tennis World Tour 2 nabídne ten nejkompletnější tenisový zážitek:

  • Herní režimy pro více hráčů: Career, Quick Match, Online, Tournament, Ranked Match, hru jednoho hráče či debl… Hra nabízí formát pro každého hráče.
  • 48 slavných hráčů: Součástí letošní soupisky ti nejslavnější hráči, mezi které patří Rafael Nadal, Roger Federer a Ashleigh Barty.
  • Několik oficiálních kurtů a turnajů: ATP Cup, Tie Break Tens, Roland-Garros a tamní 3 kurty (Philippe-Chatrier, Suzanne-Lenglen a Simonne-Mathieu), The Estadio Manolo Santana z Mutua Madrid Open, OWL ARENA z Halle.
  • Charakteristické pohyby: přesná herní reprodukce pohybů a stylu tenisových hvězd.

Tennis World Tour 2 Complete Edition je právě v prodeji na PlayStation®5 a Xbox Series X|S.