Test Drive Unlimited Solar Crown přinese nové pojetí závodních her

Test Drive Unlimited Solar Crown přinese nové pojetí závodních her
Test Drive Unlimited Solar Crown přinese nové pojetí závodních her
Test Drive Unlimited Solar Crown přinese nové pojetí závodních her
Test Drive Unlimited Solar Crown přinese nové pojetí závodních her

Prožijte (znovu) Test Drive Unlimited!

Společnosti Nacon a KT Racing oznámily datum vydání Test Drive Unlimited Solar Crown. 13 let po vydání Test Drive Unlimited 2 přichází na počítače a konzole současné generace nové pojetí žánru závodních her v otevřeném světě pro velkou spoustu hráčů.

Test Drive Unlimited Solar Crown je lifestylový a společenský zážitek, který nově definuje standardy závodních her v otevřeném světě. Sami nebo s přáteli prozkoumejte ostrov Hongkong, přesně reprodukovaný v měřítku 1:1. Sbírejte výjimečná auta od prodejců, upravujte je v dílnách a předvádějte svůj styl, abyste se dostali mezi elitu konkurence.

V Test Drive Unlimited Solar Crown dáte najevo svou vášeň pro automobily díky inovativní hratelnosti a pečlivému detailnímu zpracování. Otestujte si auta a pak si je kupujte přímo od obchodníků, upravte si je v dílnách a vystavte si je v garáži svého apartmánu v Solar Hotel. Každé auto nabízí jedinečný jízdní zážitek a dokonalou imerzi (okna, střechy, motory atd.) a právě tento exkluzivní zážitek diktuje, jaké auto si pro daný den vyberete.

Získejte ikonické modely od všech slavných výrobců: Ferrari, Lamborghini, Porsche, Bugatti, Koenigsegg, Aston Martin a spousty dalších. Ve hře je celkem zastoupeno přes 30 výrobců vozidel díky různým druhům od všedních automobilů ze 60. let přes ultra moderní hypercars až po terénní vozidla.

Vytvořte si avatara, který vás bude reprezentovat, a setkejte se s dalšími nadšenci do aut na ulicích ostrova Hongkong nebo v jednom z řady společenských center: Solar Hotel, prodejny aut, dílny, základny klanů... Tato místa jsou ideální pro setkávání lidí a sdílení vášně pro automobilismus. Zúčastněte se klanových válek a přidejte se k jedné ze dvou rodin, které soutěží o nadvládu: okázalí provokatéři ze Streets, anebo Sharps, kteří dávají přednost nenápadné sofistikovanosti. Utkejte se s vyzyvateli z obou klanů ve strhujících závodech, vyšplhejte po žebříčku a získejte jedinečné odměny.

Dominujte nad soupeři v hodnoceném režimu navrženému pro soutěžní závodění. Od bronzové úrovně až po Solar King/Queen – váš postup bude stejným dílem náročný a uspokojivý díky řadě exkluzivních odměn dostupných pro ty, kteří hledají bitvy PvP.

V ulicích Hongkongu se uvidíme 12. září 2024 na PC, PlayStationu 5 a Xboxu Series X/S . Předobjednejte si hru ještě dnes.