The Guild 3 PC

The Guild 3 PC
The Guild 3 PC
The Guild 3 PC
The Guild 3 PC
The Guild 3 PC
The Guild 3 PC
The Guild 3 PC
The Guild 3 PC
The Guild 3 PC
Kód0005276
Záruka24 měsíců
EAN9006113008620
Popis

The Guild 3 je fascinující simulátor obchodu a života, který se odehrává ve středověku. Můžete doslova zažít středověkou Evropu, vžít se do role jedné postavy nebo celé dynastie, ovládat obchody a pozemky, vyrábět a prodávat zboží, zapojovat se do politiky a společnosti, dvořit se ženám či mužům, milovat, nenávidět, podplácet bojovat a žít včasech dobrých i zlých.

Vlastnosti

  • Kampaň pro jednoho hráče nabízí hodiny herní zábavy!
  • Zážitky až pro 16 hráčů najednou!
  • Známé i tajné společnosti, např. svobodní zednáři či cech alchymistů! Přidejte se kjedné ze společností, podporujte své kolegy a nechte se podporovat od nich, získejte přístup ke speciálním schopnostem své společnosti a pokuste se přetvořit své město a celou mapu podle filosofie své společnosti!
  • 12 jedinečných scénářů, které zahrnují jedno či více měst a jejich okolí na základě originálních historických lokací ve střední a severní Evropě. Mapy mohou být větší než mapy z The Guild 2: Renaissance!
  • Editor scénářů: Umožňuje vám vytvářet komplexní scénáře. Sdílejte své mapy sostatními hráči přes Steam Workshop či další platformy!
SortimentComgad/THQ
PlatformaPC
Žánrstrategie
Jazykanglický
Související produkty