The Settlers 6: Východní Království PC

The Settlers 6: Východní Království PC
Kód0005978
Záruka24 měsíců
EAN8595172601756
PopisTechnické parametry

Jedná se o datadisk vyžadující původní hru The Settlers 6: Vzestup říše.

Díky moudrému vládci z Westerlinu povstala stará říše z popela. Hašteřící se následnické státy jsou nyní spojeny v jeden a v zemi je obnoven zákon a pořádek. Po porážce nepřátelského Rudého prince a zrádce z vlastních řad si Westerlin plnými doušky užívá nového věku míru a prosperity.

Tímto moudrým vládcem jste vy. Ve svých rukách nyní budete třímat osud starobylé říše Darionu. Nalezli jste nové spojence, objevili nová území a staří nepřátelé odčinili své hříchy a bylo jim odpuštěno.

Nicméně v tajemných územích hraničících s vaší říší stále číhá nebezpečí. Ještě před několika málo lety o těchto oblastech, jimž kdysi vládl pevnou rukou Rudý princ, ve Westerlinu nikdo nevěděl. Nyní se však objevila hrozba v podobě Bohyně zeleného plamene, která touží po vybudování vlastního impéria a rozpoutání války s vámi.

Jste vládcem prosperující říše, a proto máte zodpovědnost za bezpečnost svého lidu. Nyní musíte najít v dalekých zemích nové spojence a čelit přitom novým výzvám, novým zradám a novým nepřátelům.

S pomocí svých oddaných rytířů však můžete bez bázně a hany začít s průzkumem těchto nových a neznámých území. Rozšiřte proto svůj vliv a přineste mír dalším národům. Čas dobývání je už pryč, nyní se musíte postavit do čela své země jako její ochránce. Nastal čas na příchod hry The Settlers – Vzestup říše – Východní království.

 • Poznejte novou vzrušující faunu a flóru, nové budovy a postav!
 • Vrací se geolog se schopností nacházet nové zdroje ve stávajících lomech, dolech na železnou rudu a studnách.
 • Na nových misích se k vašim rytířům přidá i princezna Saraya.
 • Poznejte nové scenérie a odolejte nové výzvě počasí; monzunovému dešti.
SortimentPlayman
PlatformaPC
Žánrstrategie
Jazykčeské titulky

SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY

 • MINIMÁLNÍ
  OS: Windows XP/Vista
  Procesor: 2 GHz
  Paměť: 512 MB RAM
  Grafická karta: 128 MB kompatibilní s DirectX 9.0c
  Pevný disk: 3 GB volného místa
  Zvuková karta: kompatibilní s DirectX
Související produkty