To nejlepší ze Západu: Desperados III na PC a konzole jsou prodeji

To nejlepší ze Západu: Desperados III na PC a konzole jsou prodeji

Desperados III na PC, Xbox One™ a PlayStation®4 už jsou v prodeji – a mezinárodní tisk si hru nemůže vynachválit. Díky hodnocení 86 na Metacritic jsou Desperados III jednou z nejlépe hodnocených taktických her v reálném čase za několik let.

Jenže vývojáři z Mimimi Games ještě neskončili. Nejenže ještě letos vydají Season Pass se třemi dodatečnými misemi, ale rovněž vydají během července a srpna dvě bezplatné obsahové aktualizace. Každá bude obsahovat 4 nové bonusové mise s Baronovými výzvami a přidají podporu pro Mac a Linux.

Začněte své dobrodružství s Johnem Cooperem a ostatními Desperados ještě dnes a zastavte chamtivou a mocichtivou DeVitt Company. Zatímco budete čekat, než se vám hra stáhne a nainstaluje, podívejte se na hraný premiérový trailer, který vám ukáže příběh z Divokého západu, který prožijete na vlastní kůži.

K dispozici je bezplatné demo!
Nemůžete se dočkat, až si Desperados III vyzkoušíte? Inu, nyní máte tu možnost: Bezplatné demo s jednou úrovní z příběhové hadrcore taktické stealth hry je nyní dostupné na službě Steam, pro Xbox a na GOG.com. Bezplatné demo pro PS4 bude následovat brzy. Vyzkoušejte si ho a uvidíte, jestli se Desperados III nestanou vaši oblíbenou hrou na letošní léto.
Stáhněte si demo na službě Steam. / Stáhněte si demo na Gog.com.

Desperados III jsou právě v prodeji za DMOC € 49.99 (PC) a € 59.99 (konzole).

Pokud jde o fyzické vydání, celý tým THQ Nordic mu vždy věnuje trochu té lásky navíc, takže k dispozici je i sběratelská edice.