Trailer a neonový balíček k Monster Energy Supercross 4

Trailer a neonový balíček k Monster Energy Supercross 4

MONSTER ENERGY SUPERCROSS – THE OFFICIAL VIDEOGAME 4

V posledním traileru hra Monster Energy Supercross – The Official Videogame 4 ukazuje všechny nové funkce, díky kterým bude tento díl tím nejambicióznějším v celé sérii. Zcela nová je struktura režimu kariéry, ve kterém hráč vyrazí na cestu od Supercross Futures až po kategorie 250SX and 450SX a bude vyzývat ty nejslavnější profesionální závodníky v historii značky. Jednu z hlavních rolí v režimu kariéry sehraje i strom schopností, který bude mít vliv na výkon jezdce během všech závodů. Hráči si budou moct strom schopností vylepšovat a spravovat, přičemž body budou získávat během zápasů, speciálních soutěží, tréninků a vyplňování deníku, který představuje sérii speciálních úkolů, jež ukážou, kdo je tady nejlepší.

Nový Compound je místo, kde bude možné volně jezdit sólo či s přáteli v kooperaci. Na tomto neuvěřitelně detailním ostrově budou hráči moci objevovat výzvy a sběratelské předměty. V neposlední řadě se vrací i editor tratí, který přináší nové moduly úprav založené na oficiálních tratích z roku 2020. Mezi letošní kosmetické možnosti patří Tuff Blox, struktury Starting Gate, Finish Line a Leaders Pillars, které mají za cíl vylepšit realismus a dát prostor pro kreativitu.

Jak už je v této sérii zvykem, hráči si budou moci upravit závodníky pomocí celé spousty obsahu, díky více než 110 oficiálním značkám kosmetických i výkonnostních úprav pro jezdce i motorku. Online režim navíc přinese napínavý zážitek pro více hráčů bez lagů díky dedikovaným serverům.

Monster Energy Supercross – The Official Videogame 4 vyjde po celém světě 11. března 2021 na PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One, Windows PC®/STEAM a Google Stadia. Všichni hráči, kteří si hru objednají na premiéru, obdrží také bonusový balíček Neon.

Monster Energy Supercross 4