TT Isle of Man: Ride on the Edge 3 vyjde 11. května

TT Isle of Man: Ride on the Edge 3 vyjde 11. května
TT Isle of Man: Ride on the Edge 3 vyjde 11. května
TT Isle of Man: Ride on the Edge 3 vyjde 11. května
TT Isle of Man: Ride on the Edge 3 vyjde 11. května

Nejepičtější, nejnebezpečnější a nejvelkolepější závod na světě.

NACON a RaceWard Studio s radostí oznamují zahájení předobjednávek TT Isle of Man: Ride on the Edge 3. Hra vyvinutá veterány závodních her vám umožní zažít pocit z nejnebezpečnějšího závodu na světě od 11. května 2023 na PC, PlayStation®4, PlayStation®5, Xbox One, Xbox Series X|S a Nintendo Switch™.

Při předobjednávce TT Isle of Man: Ride on the Edge 3 získáte oficiální vzhled oslavující 100. start Johna McGuinnesse. Tento ikonický vzhled připomíná jezdcovu závodní kariéru na jeho Hondě CBR1000RR-R SP z roku 2022.

The Isle of Man Tourist Trophy je nejepičtější, nejnebezpečnější a nejvelkolepější závod na světě. Trať je dlouhá 60 km, vede po cestách ostrova Man, zahrnuje 264 zatáček a vyžaduje výkonné motorky připravené speciálně pro tento závod. Závodníci, kteří na trati soutěží, zasvětili celý život tomu, aby dostali šanci získat nejvyšší ocenění: stát se šampionem závodu TT ostrova Man.

Hra nabízí veškerý oficiální obsah posledního závodu TT (jezdce, motorky, týmy, tratě) pro jedinečný a realistický zážitek. Ponoříte se přímo doprostřed závodu, jako byste tam byli osobně. Ucítíte veškeré nadšení a napětí, které k závodu patří.

Ať už soutěžíte ve třídě Supersport nebo Superbike, můžete jezdit na 32 různých okruzích a po více než 200 km cest. Jednoduše si zvolte jednoho z 38 dostupných závodníků: 21 v kategorii Superbike a 17 v kategorii Supersport.

Hra nabízí jednoduché a intuitivní ovládání s nejpokročilejší a ultra realistickou fyzikou, která nabízí dokonale autentický zážitek a kvalitní simulaci. Spousta profesionálních jezdců hru dokonce používá k tréninku a zapamatování tratí.

Hlavním a největším prvkem této edice je otevřený svět, v němž můžete volně jezdit po ostrově Man, hledat různé herní režimy a narazit na nejrůznější výzvy:

  • Rychlý závod
  • Režim kariéry
  • Online multiplayer
  • Týdenní a měsíční závody