Ukázky a trailer k Hot Wheels Unleashed

Ukázky a trailer k Hot Wheels Unleashed
Ukázky a trailer k Hot Wheels Unleashed
Ukázky a trailer k Hot Wheels Unleashed
Ukázky a trailer k Hot Wheels Unleashed

Hot Wheels Unleashed se chlubí koňskou silou v první adrenalinové ukázce hratelnosti

Užijte si chaotickou a dynamickou akci v Hot Wheels Unleashed™

Společnost Milestone zveřejnila ukázku ze hry Hot Wheels Unleashed™, dynamické arkádové závodní hry, která vyjde na PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One X, Xbox One, PC a Nintendo Switch 30. září 2021.

Driftování, zrychlování a skákání, to je jen několik věcí, díky kterým je hra Hot Wheels Unleashed ikonickou jízdou od startu až po cílovou rovinku. V dnešním živém streamu hry Hot Wheels Unleashed výkonný producent v Milestone Michele Caletti a hlavní herní designér Federico Cardini fanouškům ukázali spoustu podrobností o jedinečných herních funkcí a obsahu.

Tato video ukázka rovněž nastínila prvních šest vozidel z více než 60, která budou dostupná v den vydání. Mezi těch prvních šest zveřejněných patří: Rodger Dodger™, Twin Mill™, Rip Rod™, Night Shifter™, Dragon Blaster™, Sharkruiser™.

Díky dvěma minutám ryzí závodní zábavy a úchvatnému prostředí garáže se mohou budoucí závodníci podívat na nepředvídatelné výzvy, které na ně čekají, a ochutnat pár z té spousty překvapení, kterým budou čelit – například speciální části tratí.

Hot Wheels Unleashed hráčům nabízí příležitost řídit auta, jako by si hráli se skutečnými hračkami. Hratelnost zahrnuje adrenalinové závody, rozšířený výběr vozidel Hot Weheels s různými vlastnostmi a úrovní vzácnosti, která si hráči mohou upravit díky skinům, a také ohromující tratě zasazené v každodenních lokacích se speciálními částmi tratí a interaktivními předměty. Hra rovněž obsahuje revoluční editor tratí, který hráčům umožňuje přizpůsobit si tratě v libovolném herním prostředím a sdílet je s herní komunitou.

Více informací najdete na hotwheelsunleashed.com. Závodníci se mohou zapojit do konverzace online pomocí #HotWheelsUnleashed na Facebooku, Instagramu, YouTube a Twitteru.

Hot Wheels Unleashed vyjde na PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One X, Xbox One, PC a Nintendo Switch 30. září 2021

*Veškeré záběry ze hry v ukázce pocházejí z buildu pre-alfa.