Únorový vydavatelský katalog

Únorový vydavatelský katalog
Únorový vydavatelský katalog
Únorový vydavatelský katalog
Únorový vydavatelský katalog

Únor bílý, pole sílí. Pro nás je to ale: Únor hravý, zlo se balí! 

Po drobné pauze je tu znovu náš oblíbený vydavatelský katalog! Co můžete od nás v tomto krátkém, ale o nic méně krásném měsíci čekat?

Hned zítra 1. února vychází Granblue Fantasy: Relink. Mezinárodně úspěšná kombinace mobilní a PC hry se vrací i na konzoli PS5! Jedná se o akční RPG, ve kterém se vaše až čtyřčlenná družina jedinečných postav postaví obřím nepřátelům sahajícím až do nebes! Celou hru si navíc můžete užít i v online kooperaci až se třemi přáteli!

Už jste asi slyšeli, ale 7. února jsou u nás druhé Vánoce. Vydáváme speciální Legion edici hry Last Train Home, která je limitována 1 000 kusy, a navíc jen pro Česko a Slovensko! Edice obsahuje vše, co původní Limitovaná a k tomu navíc ještě DLC Legion Tales s dalším obsahem do hry.

Valentýnské zažehnávání je přesně to, co jsem celé ty roky potřeboval. Nemáte co dělat na svatého Valentýna? BAM! Zažehnáno, teď už můžete hrát Banishers: Ghosts of New Eden. Navíc stále je to v duchu svátku. Láska, tragédie, boj o život … vždyť to je příběh průměrného vztahu. A pro ty zadané máme skvělý tip, jak se vyvléci z přílišných sladkostí. Studium! Ano, je potřeba dopodrobna prostudovat, jak taková pravá láska vypadá a co všechno jste pro ni ochotni udělat. Alespoň teda za klávesnicí. A ještě se tím pak můžete pochlubit! A kdyby ani to nepomohlo, tak určitě zafunguje systém „Kdo dřív přijde, ten dřív mele“ a Banishers vychází už 13. února, zatímco svatý Valentýn až o den později.

Je to na vás trošku moc akční? Pak přesně na vás ve společnosti Nacon mysleli. Již 22. února vychází Garden Life: A Cozy Simualtor. Vybudujte si v poklidné atmosféře svou vlastní zahrádku plnou květin, vyvýšených záhonků, stromků, občas nějaké jezírko a dekorace. Není kam spěchat.

To se však nedá říct o další hře od stejného vydavatele. Ne že by bylo až tak naspěch, však většinu práce za vás odvedou vaši zombíci, ale … cože? Vaši zombíci? No jo, že to nikoho nenapadlo dřív! Vrhněte se do post-apokalyptického světa, ve kterém se zneužilo dokonce i katastrofy. Po okolí se toulají hordy zombie, tak si nějaké vyberte, ochočte si je a založte vlastní osadu! Pak už nebudete muset hnout ani prstem. Piňa Coladu vám udělá jeden zombas, deštníček navrch vyrobí a přinese druhej a třetí vás ovívá v parném dni. Co by mohlo takový krásný den zkazit? Leda soused, co má těch ochočených zombíků víc. Takže stavějte, bojujte, ochočujte zombíky a vylepšujte své postavení dokud pouze vy a vaši přátelé žijete v bezpečí post-apo světa.  To je trhlý … prostě Welcome to ParadiZe již 29. února.