VED PS4

VED PS4
VED PS4
VED PS4
VED PS4
VED PS4
VED PS4
VED PS4
VED PS4
VED PS4
VED PS4
VED PS4
VED PS4
VED PS4
VED PS4
VED PS4
VED PS4
Kód0008262
EAN5055957703127
Datum vydání31.12.2024
Popis

VED je příběhové RPG se strhující ručně kreslenou grafikou a animacemi, jedinečným tahovým bojovým systémem a prvky rogue-lite. Hra VED, zasazená do dvou různých světů, vypráví příběh o mladém hrdinovi Cyrusovi, který se vydává na výpravu, aby se stal mistrem meče a magie a zachránil vše, co zná, před zkázou.

Ponořte se do fantastického světa s bohatým příběhem, desítkami nezvratných následků a alternativními konci a hratelnosti, kterou je lehké se naučit, ale těžké mistrovsky ovládnout!

Ve hře VED se ujímáte role mladého hrdiny Cyruse, který přichází do města Micropolis a hledá nový život. Pak náhle objeví schopnost teleportovat se mezi dvěma propojenými světy plnými záhadných létajících ostrovů, podivných tvorů a nebezpečných příšer. Odhalte interaktivní příběh, kde záleží na každém rozhodnutí, a pomozte Cyrusovi objevit pravdu o tomto kouzelném místě, abyste mohli rozhodnout o osudu těchto dvou světů. Abyste na své výpravě uspěli, budete muset ovládnout silnou magii Vedů.

Obrovský herní fantasy svět, postavy a estetický design čerpají inspiraci z různých kultur a mytologií. Během své výpravy se Cyrus potká s mnoha frakcemi, které mají na probíhající události odlišný pohled. Když bude Cyrus pomáhat obyvatelům z kouzelných zemí i ze skutečného světa, zjistí víc sám o sobě, o obou světech, ale hlavně o tom, jak všechno zachránit... anebo se stát nástrojem jejich zkázy.

Vytvářejte jedinečné kombinace Vedů a budujte nové stavby ve vesnici pro sebe i své spojence, abyste si odemkli nové schopnosti a dovednosti. Vyberte si z magických schopností, které fungují vzájemně, a efektivně likvidujte soupeře a porážejte i ty nejsilnější nepřátele. Prozkoumejte dva odlišné světy, setkejte se s bizarními tvory a ovládněte magii Vedů!

Hlavní vlastnosti:

  • Nelineární příběh, kde každé rozhodnutí může vést k nezvratným následkům a alternativním koncům.
  • Několik frakcí má odlišný pohled na probíhající události. Dynamický systém vztahů vám umožní ovlivnit rozhodnutí klíčových postav.
  • Inovativní tahový bojový systém. Získejte výhody díky efektivní poziční hře.
  • Vybudujte vesnici pro sebe i své spojence a odemkněte si nové schopnosti a dovednosti.
  • Systém jedinečných interaktivních událostí, ze kterých plynou prokletí či požehnání pro hrdinu, jež mohou trvat až do konce hry.
  • Hra obsahuje rozmanitý soundtrack, který vás bude během cesty doprovázet pomocí symfonických, folkových a hiphopových žánrů.

SortimentPlayman/Contact Sales
PlatformaPS4
ŽánrRPG
Jazykanglický
Související produkty