Vítejte ve hře Biomutant!

Vítejte ve hře Biomutant!
Vítejte ve hře Biomutant!
Vítejte ve hře Biomutant!
Vítejte ve hře Biomutant!

Očekávané RPG v otevřeném světě vychází právě dnes!

Všechno to začalo oznámením na Gamescomu v roce 2017... Po všech těch letech očekávání se zdá nereálné, že ten čas konečně přišel. Postapokalyptické bájné Wung-Fu RPG Biomutant v otevřeném světě nyní vychází po celém světě na PlayStation®4, Xbox One™ a PC.

O neustále se vyvíjejícím hrdinovi hry Biomutant se říkalo, že je to mýval, panda červená a dokonce i kocour, ale tím nejdůležitějším zůstává jeho jedinečný bojový systém, který kombinuje kontaktní boj, střelbu a mutantské schopnosti. Hráči se mohou těšit na to, až tyto schopnosti budou používat proti překvapivým útokům těch nejbláznivějších nepřátel, na které kdy narazili. Bohatá a živoucí krajina hry Biomutant, kde najdete všechno od zasněžených tunder po skalisté pouště, poslouží jako prostředí pro epickou bajku, jež vypráví o výpravě jednoho tvora, který se snaží zachránit roztříštěný svět.

Vážíme si trpělivosti, kterou nám za ty roky projevili fanoušci, novináři a partneři. Všichni v Experiment 1O1 a THQ Nordic doufají, že si hru užijete. Teď už nezbývá říct nic jiného než: Vítejte ve hře Biomutant!