Vychází bezplatná aktualizace pro Desperados III s novým obsahem

Vychází bezplatná aktualizace pro Desperados III s novým obsahem

Úspěšná hra Desperados III pro vás ještě není dost náročná? Pak by vás mohlo zajímat, že Mimimi Games přinášejí aktualizaci pro všechny platformy: „Baron's Challenge Mission Pack #1“, který obsahuje čtyři zcela nové Baronovy výzvy pro Flagstone, Mayor Higgins' Estate, Eagle Falls a Casa DeVitt. Každá z nich přináší jeden nový speciální úkol:

  • Vanishing Act: Jistý obchodník s hadím olejem prodává své zboží na náměstí ve Flagstone. Musí zmizet.
  • Untitled Voodoo Mission: Isabelle hodlá vtrhnout na svatbu starosty Higginse a vzala si na to SPOUSTU šipek pro ovládání mysli.
  • Public Transportation: Je třeba převézt dva mrtvé muže na nádraží v Eagle Falls. Stráže nebudou střílet na potkání, ale jestli uvidí tělo...
  • Bird Hunting: Doc se uhnízdil na střeše Casa DeVitt, má spoustu munice a na seznamu pět cílů. Párty pokračuje. Šťastný lov.

Kromě nového obsahu studio Mimimi Games hru v mnoha ohledech vylepšilo, nabízí například režim celé obrazovky bez okrajů nebo rozšířenou podporu renderovací škály, jakož i podporu nástroje pro sledování očí Tobii.

Oficiální papírové RPG Desperados si můžete stáhnout zdarma.

Stáhněte si ho zde: https://www.drivethrurpg.com/product/316116/Desperados-A-Pen-and-Paper-Roleplaying-Game

K dispozici je bezplatné demo!
Nemůžete se dočkat, až si Desperados III vyzkoušíte osobně? Inu, nyní máte šanci: Bezplatné demo se dvěma a půl úrovněmi z naší příběhové, hardcore taktické stealth hry je dostupné na službě Steam, na Xbox One a na GOG.com. Bezplatné demo pro PS4 bude brzy následovat. Vyzkoušejte si ho a uvidíte, jestli se Desperados III stanou vaší oblíbenou hrou.

Stáhněte si demo na službě Steam: https://store.steampowered.com/app/610370/Desperados_III/

Stáhněte si demo na službě Gog.com: https://www.gog.com/game/desperados_iii_demo