Vychází hra The Lord of the Rings Gollum

Vychází hra The Lord of the Rings Gollum
Vychází hra The Lord of the Rings Gollum
Vychází hra The Lord of the Rings Gollum
Vychází hra The Lord of the Rings Gollum

Příběhové dobrodružství ze Středozemě dnes vychází na PC a konzole

Připravte se na návrat do Středozemě a vžijte se do kůže a kostí nejsympatičtějšího antihrdiny této ságy. Po více než čtyřech letech plných krve, potu a syrových ryb dnes vychází The Lord of the Rings: Gollum od Daedalic Entertainment a NACON na PC, PlayStation a Xbox. Vývojáři z Hamburku jsou hrdí na to, že mohou nabídnout příběhové dobrodružství založené na největší značce, která kdy byla pod taktovkou německého studia. PC verze se odemkne v 18 hodin na Steamu.

Podívejte se na výzvy a nebezpečí, s nimiž se Glum musí vypořádat při hledání svého drahocenného prstenu, v launch trailer níže.

„Naše hra je věrná příběhu, který vytvořil spisovatel Tolkien, a na to jsme velmi hrdí. Toto příběhové dobrodružství je lahůdkou pro všechny fanoušky Pána prstenů a hráči se mohou těšit na setkání s novými tvářemi i starými známými!“ řekl u příležitosti vydání hry Carsten Fichtelmann, generální ředitel Daedalic Entertainment.

The Lord of the Rings: Gollum je akční dobrodružná hra a epický interaktivní zážitek, jenž se odehrává souběžně s událostmi ze Společenstva prstenu. Zahrajete si za záhadného Gluma, který se vydává na nebezpečnou cestu, a budete svědky toho, jak vyzrál na nejmocnější postavy Středozemě, aby získal jedinou věc, která je mu drahá.

Budete muset šplhat, skákat a plížit se, abyste se vyhnuli nebezpečí nebo našli příhodná místa. Glum je obratný, chytrý a lstivý, ale také rozpolcený svou dvojí osobností. Je na vás, abyste rozhodli, zda podlehne temné straně Gluma, nebo se stane laskavějším Smeagolem. Vydejte se z hlubin Mordoru do krásné říše elfů a setkejte se s dobře známými i novými postavami v příběhu zasazeném hluboko do legend Středozemě.

„Spolupráce s týmem Daedalic na vývoji hry Gollum v posledních několika letech byla pro nás všechny v Middle-Earth Enterprises fenomenální zkušeností,“ zamyslela se Fredrica Drotos, ředitelka oddělení Brand & Licensing. „V Daedalicu se ponořili do složitosti Stata, Smeagola alias Gluma, který je hnán jak vlastními silami, tak silami, které nemůže ovlivnit, a my se těšíme na reakce fanoušků Středozemě.“

The Lord of the Rings: Gollum vyšel dnes ve fyzických edicích i digitálně pro PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S a Xbox One. Verze pro Nintendo Switch je naplánována na pozdější období tohoto roku.