Vychází MXGP 2020 na PlayStation 5

Vychází MXGP 2020 na PlayStation 5

Společnost Milestone dnes vydává MXGP 2020 na PlayStation®5. Nejnovější kapitola oblíbené série oficiálního šampionátu FIM Motocross World Championship nyní přichází na novou generaci spolu s řadou exkluzivních prvků.

Díky inovativnímu ovladači DualSense Controller nabídne MXGP 2020 úžasný haptický feedback a adaptivní spouště, takže si hráči budou moci užít opravdovou jízdu s motokrosovými motorkami. PlayStation®5 navíc přináší příležitost využít rozlišení až ve 4K se stabilními 60 FPS, díky čemuž zvyšuje počet detailů a nabízí plynulejší a podmanivější motokrosový zážitek. Závodníci, kteří rádi soutěží, budou mít navíc šanci zúčastnit se online závodů až pro 14 hráčů.

Ve hře MXGP20 si můžete vychutnat adrenalin aktuální sezóny MXGP, ve které můžete soutěžit se 68 závodníky z kategorií MXGP a MX2 na všech 19 okruzích z této sezóny. Vybudovat si kariéru jako úplný nováček bude jen prvním krokem ke slávě: Hráči se budou moci přidat k oficiálnímu týmu nebo si vytvořit vlastní a přizpůsobit si zážitek podle své představy o soutěžním závodníkovi. Vrací se i editor tratí, který obsahuje nové vlastnosti. Díky funkci Heightmaps mohou hráči replikovat konfiguraci skutečných tratí MX, které se často nacházejí na kopcích a horách, a přidat tak realismus a všechny výzvy, kterým skuteční závodníci během závodů čelí. Čtyři různé druhy terénu umožní hráčům vybrat si a přizpůsobit si různé prvky a vytvořit tak svou trať snů. Tyto tratě pak mohou sdílet online s přáteli a komunitou.

MXGP 2020 vychází právě dnes na PlayStation®5.