Vychází Werewolf: The Apocalypse – Earthblood

Vychází Werewolf: The Apocalypse – Earthblood
Vychází Werewolf: The Apocalypse – Earthblood
Vychází Werewolf: The Apocalypse – Earthblood
Vychází Werewolf: The Apocalypse – Earthblood

POPUSŤTE UZDU SVÉMU HNĚVU VE HŘE WEREWOLF: THE APOCALYPSE – EARTHBLOOD

Společnosti NACON a Cyanide vydávají hru Werewolf: The Apocalypse – Earthblood, brutální mlátičku zasazenou do World of Darkness. Hra je nyní dostupná na PlayStation®4, PlayStation®5, Xbox One, Xbox Series X|S a PC (Epic Game Store).

Hrajete jako Cahal z kmene Fianna, což je vlkodlak neboli Garou, který je nucen odejít do vyhnanství poté, co ztratí kontrolu nad svým hrozivým hněvem. Po letech odloučení od svých milovaných ho osud přivádí zpátky k bývalému klanu, jemuž hrozí smrtelné nebezpečí. Musí opět bojovat, aby našel svou rodinu a ochránil Gaiu neboli matku Přírodu před Endron International. Tato nadnárodní ropná korporace, kterou ze stínů ovládá zhoubný Wyrm, neúnavně plení přírodní zdroje a ohrožuje všechny živé bytosti.

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood je násilná mlátička založená na třech podobách, do kterých se může Cahal proměnit. Ty umožňují různý přístup k situacím a rozmanitý herní styl.

  • Podoba Homid: Slouží pro kradmé zneškodnění stráží a hackování obranných systémů nepřátel.
  • Podoba Lupus: Ideální pro průzkum a infiltraci.
  • Podoba Crinos: V ní Cahal rozpoutá svůj hněv a zaseje chaos do nepřátelských řad.

Pokud chcete dostat Endron na lopatky, budete muset tyto tři podoby střídat.

Werewolf: The Apocalypse - Earthblood je RPG z pohledu první osoby založené na stejnojmenném hororovém prostředí. Tato dospělá, brutální a komplexní hra umožňuje hráčům vtělit se do Cahala na výpravě za krvavým vykoupením. Cahal sehraje klíčovou roli ve velké válce, kterou vedou Garou proti globální korporaci Endron, jejíž činnost pustoší přírodu.

Werewolf : The Apocalypse – Earthblood je v prodeji na PlayStation®4, PlayStation®5, Xbox One, Xbox Series X|S a PC (Epic Game Store) od 4. února 2021.