Vydavatelský katalog červen a jedna čeština k oznámení

Vydavatelský katalog červen a jedna čeština k oznámení
Vydavatelský katalog červen a jedna čeština k oznámení
Vydavatelský katalog červen a jedna čeština k oznámení
Vydavatelský katalog červen a jedna čeština k oznámení

Měsíc sportovních her je tady! Závoďte na kolech, zahrajte si fotbal a utíkejte před dinosaury! 

Zatímco nám prorůstají zahrady, ohřívají se rybníky a bazény a doznívají jarní deště, se ta nejkrásnější stvoření světa, hráči, pomalu připravují na svůj letní odpočinek. Herní kolos uklidňuje svůj dech a začíná nabírat síly na novou sezónu zažínající na přelomu srpna a září. Ještě však než ulehne, čeká nás pár velice příjemných zážitků a možnost si dovybavit svou konzoli PlayStation 5.

Hned ze začátku to odstartuje pravidelné duo Tour de France a Pro Cycling Manager letošního ročníku 2024. Tour de France 2024, oficiální hra nejlepších cyklistických závodů nabídne více než 10 Pro Tour týmů, více jak 9000 profesionálních cyklistů a nový režim pro více hráčů: Criterium. Obě hry vyjdou ve čtvrtek 6. června.

Pro sportovce jiného charakteru tu máme arkádový Sociable Soccer 24, které nabízí 13 000 licencovaných hráčů od FIFPRO, 1400 týmů, 77 trofejí z reálného světa a samozřejmostí je režim kariéry i hra pro více hráčů jak lokální, tak online. Za hrou stojí vývojář John Hare, jenž má na svědomí sérii Sensible Soccer z počátku devadesátých let. Hra vyjde hned v pátek 7. června.

Ten samý den vychází odložené Wrath: Aeon of Ruin, o kterém jsme psali v minulém katalogu. Z pohlcující temnoty se vynoří postava v bílém plášti, Pastýř zbloudilých duší, který vám uloží těžký úkol ulovit zbývající strážce Starého světa. Musíte se vydat do rozlehlého šera a prozkoumat starobylé rozvaliny, objevit zapomenutá tajemství a bojovat proti hrůzám, jež se tam skrývají. To za nás zní jako dobrý nářez.

Hru Ark: Survival Ascended asi není třeba příliš představovat. Jedná se o hru na přežití ve světě dinosaurů a mnoha dalších nebezpečných zvířat, ve kterém na vás čekají nejen krvelační predátoři, ale také úžasný zážitek s jejich ochočováním, stavbou a průzkumem a v neposlední řadě tajemnými ruinami a artefakty ztracené vyspělé civilizace. Tento lehce nebezpečný dinosauří lunapark vychází 11. června na PS5.

Jak jste si asi v poslední době zvykli, máme kromě her i zajímavé hardwarové doplňky. Tento měsíc se jedná o pingpongový kit pro Nintendo Switch, dva Faceplates kity pro stylizování vaší PS5 Slim konzole, stojánek na konzoli a inteligentní chladící větráček, který zlepší výkon i životnost vaší PS5 Slim. Vše vychází 21. června.

Ke konci měsíce na nás čekají dvě fantasy RPG. Prozkoumejte temný fantasy svět ve hře Graven coby neprávem odsouzený kněz. Bojujte s lidskými děsy, s divochy a nadpřirozenem pomocí zbraní, magie a prostředí. Věrný kněz ortogonálního řádu, který byl odsouzen ke smrti ve vyhnanství za zločin, když bránil někoho jiného, nachází nový život v malém člunu, který pluje po močálu. Záhadný cizinec vás dopraví na pevnou zemi a předá vám nejasné pokyny spolu s tajemnou holí a knihou. Běžte dál, zbožný knězi, mírněte utrpení, odhalte podvody a zlikvidujte zvrácené mystické tvory, které se vtírají do samotné reality. Graven vychází 26. června.

Gothic Classic Khorinis Saga aneb dvě klasické hry v jednom balení na Nintendo Switch. Co víc si přát? Aby měly češtinu! S radostí bychom vám tímto chtěli oznámit, že v krabicovém vydání hry opravdu naleznete české titulky pro obě hry! Gothic Classic Khorinis Saga vám již 27. června nabídne více jak 100 hodin tradičního RPG fantasy světa a hromady smrtících nepřátel.