Vydavatelský katalog květen 2024

Vydavatelský katalog květen 2024
Vydavatelský katalog květen 2024
Vydavatelský katalog květen 2024
Vydavatelský katalog květen 2024

Rozkvetlá nabídka unikátních her

To by snad ani nebylo jaro, kdyby nevyšlo další vylepšení divokých závodů motorek tentokrát se jménem MotoGP 24. Ať už jste ostřílený veterán, anebo teprve začínáte, MotoGP 24 vám dokáže představit vzrušující zážitek. Pomocí systému adaptivní obtížnosti si můžete upravit úroveň počítačových soupeřů podle svého výkonu během závodů a kvalifikačních jízd. Užijte si zcela nový trh závodníků a vytvořte si tu nejdynamičtější kariéru všech dob. Každá herní sezóna přinese aktualizace soupisky a nové scénáře. Pokud hledáte nové výzvy, přidejte se k novému týmu a dojeďte si pro vítězství. Jak daleko budete ochotni zajít kvůli slávě? MotoGP 24 vychází již 2. května!

Pokud nejste vyloženě fanda motorek, ale auta jsou vaší devízou, pak určitě zkoukněte Pro FF Racing Wheel Kit. Usedněte za volant a užijte si závodní simulaci na nové úrovni díky True Force-Feedback. Kit obsahuje volant, sadu tří pedálů a řadící páku. Vychází již 10. května.

Pamatujete na postapo Kung-Fu bajku s otevřeným světem plným svářlivých mutantích kmenů? Ano, Biomutant je zpět ve verzi Switch, a navíc s DLC Mercenary. Mercenary je speciální třída, kterou lze hrát od začátku pouze prostřednictvím tohoto DLC. Třída Mercenary má jako startovací schopnost dvojí ovládání a je vybaven klasickou katanou a kratšími čepelemi Wakizashi. Zkrátka a dobře, díky němu budete moct už od samého začátku objevovat svět hry BIOMUTANT jako klasický samurajský válečník. V obchodech14. května.

S radostí vracíme na náš trh další z oblíbených značek českých hráčů. Sniper Ghost Warrior Contracts a Sniper Ghost Warrior Contracts 2 v jedné krabičce pro všechny, kteří si tuto klasiku nechali ujít. Staňte se moderním nájemným odstřelovačem a využijte nejnovější technologie pro dosáhnutí svého cíle. Eliminujte svůj cíl v absolutní tichosti nebo ho pošlete do všech pekel v záblescích výbuchů a přesné ničivé palby. Balení obsahuje hru Sniper Ghost Warrior Contracts 2 PS5 na disku a klíč ke stažení hry Sniper Ghost Warrior Contracts 1 PS5. Obě hry obsahují české titulky a vyjdou 15. května!

System Shock je úplně nové zpracování převratného originálu z roku 1994, které obléká dnes již kultovní hratelnost do zcela nového vizuálního HD kabátu, aktualizuje ovládání, vylepšuje rozhraní a přidává zcela nové zvuky a hudbu. Dokonce využívá i původní dabérku, kterou namluvila SHODAN – jednoho z nejikoničtějších záporáků. Staňte se svědkem znovuzrození jedné z nejlepších a nejvlivnějších her, které byly kdy vytvořeny. Boj na život a na smrt ve studených hlubinách vesmíru z pohledu první osoby! System Shock vyjde 21. května.

Pro fanoušky středověkem inspirovaných her je tu nová hra Crown Wars: The Black Prince. Ze svého hradu, tedy z ústředí svých operací, můžete verbovat, vyzbrojovat a cvičit své vojáky k boji se všemi, kteří jsou pro království ohrožením. Dejte dohromady oddíly podle požadavků jednotlivých misí a vydejte se najít zdroj velkého zla a zmařit zlovolné plány Řádu v brutálním tahovém boji. Vaše manažerské a strategické dovednosti budou podrobeny tvrdé zkoušce. Nakládejte moudře se svými zdroji a pomozte svému království vzkvétat. Plánujte výpravy svých oddílů výběrem misí, které budete plnit. Svět je na pokraji zhroucení, a proto existuje jen jedno řešení: Řád musí padnout. Hra Crown Wars: The Black Prince vychází 23. května.

3D Realms, tvůrci her Duke Nukem3D, Prey a Max Payne, představují hardcore střílečku z první osoby, která běží na technologii hry Quake 1. WRATH vytvořily ruce nekromantů ze scény kolem hry Quake a je to pořádná řežba. Tady nepřežijete ... Jste Cizinec. Kdysi jste se plavili po Bezvěkém moři a nyní se ocitáte na břehu umírajícího světa. Z pohlcující temnoty se vynoří postava v bílém plášti, Pastýř zbloudilých duší, který vám uloží těžký úkol ulovit zbývající strážce Starého světa. Musíte se vydat do rozlehlého šera a prozkoumat starobylé rozvaliny, objevit zapomenutá tajemství a bojovat proti hrůzám, jež se tam skrývají. Wrath: Aeon of Ruin vychází 31. května.