Vydavatelský katalog - listopad

Vydavatelský katalog - listopad
Vydavatelský katalog - listopad
Vydavatelský katalog - listopad
Vydavatelský katalog - listopad

Her nikdy není příliš, jen si na ně děláte málo času. Můžete to napravit třeba právě v listopadu!

Není větší radosti, než když si nesete domů novou hru. Natěšení se ženete vpřed dlouhými kroky a sotva se za vámi zavřou dveře od domu, bunda letí do kouta, boty jakoby raději samy seskočí, než aby letěly za ní, a vy se těšíte na svůj klid před obrazovkou, na křesle či gauči a nic na světě vám to nemůže překazit. Tak takhle se tento měsíc můžete cítit skoro každý den, hurá! 😊

Jestli tento měsíc začnete první sezónou hry Way of the Hunter, kdy se v nových lokacích budete prodírat krásnou divočinou nebo poslechem ne až tak poklidného soundratcku hry Cyberpunk 2077 … nebo obojí najednou … je zcela na vás, ale my vám doporučujeme obojí. Way of the Hunter: Hunting Season One od bratislavského studia Nine Rocks Games postrčilo lovecké simulátory zase o dva kroky vpřed a svou procházku divočinou si můžete vychutnat nejen v kooperaci, ale navíc i s českými titulky!

Poslední zdání nějakého pořádku tuto sezónu zastává RoboCop: Rogue City. Postavte se do bot nezastavitelného ochránce zákonů (ať už jsou jakékoliv) a vyčistěte město od zločinu! Je to pro vás malá výzva? Zkuste si přijet včas tramvají ve Vídni! Tram Sim vás postaví do role řidiče tramvají v různých městech včetně třech tras po Mnichově, kde budete projíždět kolem nádherných historických staveb tohoto hlavního města Bavorska.

Zatoulaná kočička Stray dorazí na Xbox one a series X, zabalená s krásnými celobarevnými pohlednicemi. Ten samý den, 7. listopadu, vychází tahová strategie SpellForce: Conquest of EO, ve které se ujmu role svého mistra coby dědic záhadné čarodějné věže. Budu studovat kouzla, ovlivňovat zemi kolem, vyvolávat fantaskní potvory a cvičit silné válečníky. A co vy?

Jako každý rok přichází nové vylepšené vydání Let´s Sing 2024 se zcela novými songy aktuálních hitů i moderními klasikami. Hned na to přichází vlna jednorožců a konzolová verze hry Catan.Získávejte suroviny, ovládněte nové strategie a vybudujte svou osadu na celé ploše, která ožívá.

No nebyl by to pravý podzim, kdybychom nezakroutili krkem největším světovým všivákům v novém díle světové série Call of Duty: Modern Warfare III. Už třetí díl restartované série Modern Warfare, která přináší vlastní příběh, zvraty a nové postavy, aniž by ztratila cokoliv ze svého původního kouzla. Nový díl posouvá realistické prostředí na novou úroveň, vypráví další akční příběh oblíbené jednotky Task Force 141 a multiplayerem konkuruje už jen sobě. Máme se na co těšit již 10. listopadu! A letos nás znovu čeká skvělá nabídka oficiálního merchandise.

Znovu jako každý rok zde máme nové, zase o kus bohatší vydání hry Farming Simulator 22 Premium edition. Asi netřeba představovat krále farmářských simulátorů. Hle, již 14. listopadu!

Abychom tuto tiskovku nemuseli vydávat knižně, trošku to popoženu 😊 V parádní Deluxe edici vydáváme povedený kousek Teardown na PS5 a Xbox series X, ve kterém musíte co nejchytřeji naplánovat vloupačku ve zcela zničitelném prostředí. Tak buďte kreativní a pojďte něco vykrást. Hned potom konzolové vydání povedené strategie Jagged Alliance 3 a po více jak 70 odehraných hodinách na PC mohu pouze doporučit Deep Rock Galactic na PS5. Ta hra má všechno: Trpaslíky. Víc nepotřebujete, trpaslíci jsou skvělí a zvládnou vás pobavit, odreagovat, postavit před pořádnou výzvu a dokonce poučit. Věděli jste třeba, že Friendly Fire vůbec není tak přátelská, jak zní?

Takovým překvapením listopadu je vzkříšení nesmrtelného Atari ve formě 2600+ včetně několika starých známých, ale dokonce i nových her! Vychází již 17.listopadu, ve stejný den jako další doplňky pro váš soukromý arzenál doplňků pro virtuální realitu PSVR2. Golfové hole, pistole a balíček na Beat Saber. Lidi, co nás neznají, by si mysleli, že je to vše, ale k tomu máme ještě balíček Dance ´N´ Play pro Nintendo Switch a na začátku tiskovky nebylo místo pro představení stojánku pro vaše celé Nintendo zařízení pod názvem DLX2. Skoro jako jeden z těch droidů ze Star Wars. Nesedí vám Nintendo Switch úplně dobře do ruky? No proto navíc vychází Nitro Deck pro Switch ve třech edicích. Bílá, černá a limitovaná retro fialová.

Konec skvělého měsíce končí pouze skvěle a v tomto případě to je vydání dlouho očekávané české hry Last Train Home vypovídající o neuvěřitelné kapitole naší historie. Skupina československých legionářů se musí dostat z východní fronty skrz transsibiřskou magistrálu až do Vladivostoku, přístavu, který zaveze naše hrdiny do jejich (naší) domoviny. Cestou je čeká spousta výzev, historických, historií inspirovaných i legendárních. Je pouze na vás, a na nás, abychom zajistili úspěšnost jejich výpravy a zachránili tolik životů, kolik to jenom lze. Výprava začíná 28. listopadu a končí pouze šťastným návratem domů.