Vydavatelský katalog na září 2023

Vydavatelský katalog na září 2023
Vydavatelský katalog na září 2023
Vydavatelský katalog na září 2023
Vydavatelský katalog na září 2023
Vydavatelský katalog na září 2023

Tento konec léta opravdu září 

Po krásných prázdninových měsících se nám vrací vytoužená sezóna podzimních trháků, které už nyní nedají spát všem videoherním fanouškům. Září vykopává pomyslný míč přes půlku hřiště a rovnou do víru toho největšího chumlu průmyslových útočníků. Výkop byl tak silný, že to probudilo i mě, a tak přinášíme přes léto skoro zapomenutý vydavatelský katalog pro tento měsíc. Co nás teda v září čeká a nemine?

Hned z kraje 5. září nám hlásí návrat do českých a slovenský prodejen Marvel´s Avengers za parádní cenu! Více superhrdinů do krabičky ještě nikdy nikdo nenarval, i když pravda, jen málo lidí mělo tu odvahu. Po otevření však vypustíte Pandořinu skříňku dobrodružství a boje za bezpečnou planetu Zemi! Nářez co? Ne! Nářez je teprve Warhammer 40k Boltgun na Nintendo Switch, ve kterém se postavíte silám Chaosu a rozstřílíte je a rozsekáte na malé krvavé kousky lítající na všechny strany v klasickém retro zpracování stříleček z devadesátých let, kdy byl svět ještě …. Ehm … Bear and Breakfast! Krásná odpočinková manažerská hra z klidného prostředí lesa. Medvěd, co staví a provozuje penzion? Víc říkat nemusíte, sojka práskačka nabonzovala zbytek včetně toho, že to vydáváme na Nintendo Switch.

Další týden se pak hlásí ke slovu akční střílečka Neon White na PS5 a Nintendo Switch vycházející 12.9. O dva dny později pak hororová adventura Ad Infinitum z prostředí první světové války a simulátor Heavy Duty Challenge pro fanoušky pořádných náklaďáků v těžkém terénu.

Letos přichází prémie brzy a kdo by to byl čekal, ujme se toho skoro dobrovolně nejbližší banka! 21. září přichází dlouho očekávané pokračování akční zlodějské hry Payday 3 se speciální Day One i Sběratelskou edicí. Ta zlatá maska vypadá opravdu dobře … jen aby mi ji ale někdo nešlohnul :/. O týden později můžeme očekávat Vampire Swansong na Nintendo Switch, akční RPG Fate: Samurai Remnant, retro střílečku Forgive me Father a čtyřicáté výročí strategické deskovky Talisman.

Už tohle by stačilo na pěkně nadupaný měsíc, ale krom toho vychází 22.9. a 29.9. série příslušenství na VR pro Metu, PS5 i Nintendo Switch, se kterou můžete vylepšit své zážitky z hraní a potom to i pěkně uklidit do speciálního pouzdra.